Registrace

Nejlevnější vstupenky - Kaleidoscope World Tour

Nejlevnější vstupenky - Kaleidoscope World Tour
30. srpna 2010 | Autor: Redakce Napařbě.cz Akce v klubech

Pokud si nechcete nechat ujít holandského legendárního producenta Tiësta, který vystoupí v rámci svého světového turné Kaleidoscope World Tour, v neděli 19. září v pražském klubu SaSaZu, doporučujeme neotálet s nákupem nejlevnějších vstupenek, které jsou možné k zakoupení do tohoto úterý.

Základní vstupenky jsou do konce srpna za nejlevnějiší cenu 890 Kč. Od 1. do 12. září bude cena 990 Kč, a od 13. do 19. září vzroste na 1090 Kč. Na místě pak bude vstupné činit 1090 Kč. Dále budou v omezeném množství v prodeji VIP vstupenky na VIP galerii, a to za 1590 Kč. Tyto vstupenky koupíte pouze prostřednictvím sítě www.ticketpro.cz. Ceny všech vstupenek jsou uvedeny včetně DPH a všech poplatků.

Stejně tak končí předprodej dosud nejvýhodnějších vstupenek na Transmission, které jsou momentálně za cenu 1090 Kč. Od 1. září jejich cena vzroste na 1190 Kč, a bude se dále zvyšovat až na konečných 1390 Kč na místě. Prodej vstupenek probíhá prostřednictvím sítě Sazka Ticket. Více informací na www.tiesto.com, www.transmission.cz nebo www.unitedmusic.cz

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS