Registrace

Nejoblíbenější festival v České Republice roku 2011 je opět tady!

Nejoblíbenější festival v České Republice roku 2011 je opět tady!
28. června 2012 | Autor: Redakce Napařbě.cz Festivaly

Léto je zde a s ním i jubilejní 10. ročník mezinárodní přehlídky tvrdé muziky s názvem Masters Of Rock. Festival se ve své krátké historii propracoval hned k celé řadě nej a pravidelně získává prestižní ocenění. Je to z hlediska turistického ruchu jednoznačně největší kulturní akce, a to nejenom v našem kraji, ale i v ČR. Do Vizovic letos míří hudební fanoušci ze 34 zemí světa a nejdelší cestu podnikají fanoušci až z Brazílie, USA, Kanady či Singapuru. Na dvou pódiích se pak představí na 70 kapel z 13 zemí světa. Své recenze z festivalu přijedou psát novináři téměř ze všech významných evropských hudebních časopisů. Slovíčko "mezinárodní" zde tedy platí ve všech směrech.

"Masters" je ale především velkou atrakcí a svátkem pro české fanoušky. Ti také rozhodli o tom, že v hudebních festivalových cenách pro rok 2011 vyhrál kategorii "Nejoblíbenější festival ČR" právě Masters Of Rock! Jinak "Masters" každoročně získává nejrůznější ocenění v anketách různých periodik, takže se může pochlubit tituly "Nejoblíbenější kulturní akce Zlínského kraje" (týdeník Sedmička), "Koncert roku" (časopis Rock and Pop), "Hudební událost roku" (časopis Spark).

A na co se můžeme těšit letos?

Headlinerem letošního ročníku je celosvětově nejúspěšnější metalová kapela posledních 10 let - NIGHTWISH! Finové NIGHTWISH se po 3 letech vrací na pódium festivalu Masters Of Rock s ohromující megashow, s produkcí, která čítá několik kamionů! A nejen to! NIGHTWISH vám představí své nové, koncepční album "Imaginarium", metalové album plné fantasií zahalených v surrealistickém hávu. Jde o vskutku fantastické hudební dílo o 13 písních, ke kterému kapela dokonce natočila muzikálový film, kde jsou videoklipy k jednotlivým písním propojeny dialogy v jednu souvislou dějovou linii. Píseň "The Last Ride Of The Day" se dokonce stala oficiální hymnou letošního mistrovství světa v ledním hokeji, které proběhlo ve Finsku a ve Švédsku. Alba se prodalo již téměř 1 milion kusů, což je více než posledního alba Iron Maiden! S NIGHTWISH zkrátka opět velkolepě ožijí všechny naše noční můry a sny. S dosud největší pódiovou show přijede také klenot holandského symfonic-metalu WITHIN TEMPTATION, světovou premiéru písně, složené speciálně pro české fanoušky si přichystali u nás nesmírně populární švédové SABATON, kteří přijedou představit také svou zbrusu novou sestavu, složenou ze zkušených muzikantů. Poprvé na festivalu v České Republice zahrají legendární IrovéTHIN LIZZY. Ohromnou událostí bude také vystoupení německé kapely UNISONIC, ve které se po dlouhých 24 letech společně představí ex-Helloweeni Michael Kiske a Kai Hansen. Všichni fanoušci čistokrevného hard-rocku se mohou těšit na světový comeback Švýcarů GOTTHARD s novým zpěvákem v čele! Česká metalová legenda ARAKAIN si přizvala na Masters Of Rock velmi exklusivního hosta - Lucii BÍLOU, která spolu s kapelou Arakain vystoupí pouze na jediném festivalu - Masters Of Rock! Zkrátka je toho opravdu hodně, co vás letos na "Masters" čeká!

START MASTERS OF ROCK 2012 - čtvrtek 12. 7.  ve 14:00 hod.!

Otevření areálu likérky R. Jelínek pro fanoušky již ve 12:00 hod.!

VSTUPENKY

4 denní permanetnky jsou k dostání v pořádající agentuře Pragokoncert, tel: 577 432 580, 224 235 267, na e-mailu:mikeskova@pragokoncert.com, na webu www.mastersofrock.cz na dobírku, na baru v Masters Of Rock café ve Zlíně na Čepkově, v předprodejních sítích Ticketpro, Ticketportal, Ticket-Art a Eventim a ve všech obvyklých předprodejích!

 Více info a vždy čerstvé  informace na www.mastersofrock.cz

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS