Registrace

No Name představují nový klip ke skladbě „Povedz mi“

No Name představují nový klip ke skladbě „Povedz mi“

Kapela No Name má nový videoklip. Novinku ke skladbě „Povedz mi" natáčel lídr skupiny Igor Timko v Praze. Hlavními postavami filmového příběhu jsou baletka Anna Vágnerová a skateboardista Jiří Hronek, mezi kterými to jiskří i v reálném životě. Klip ke skladbě „Povedz mi" režíroval Juraj Lehotský. Ten při natáčení využil i nečekaný pád ze skateboardu. Kromě klipu stíhají kluci z No Name mnoho dalších aktivit. Mezi koncertováním zkoušejí nové písně a nahrávají album.

Hudební stálice – kapela No Name představila videoklip ke skladbě „Povedz mi". Klip natáčel lídr skupiny v metropoli České republiky. V novém klipu hraje baletka Anna Vágnerová a skateboardista Jiří Hronek. Z kapely No Name září v klipu zpěvák Igor Timko, který je s klipem nadmíru spokojený.

„Naprosto ideální je, když se podaří dostat „na plátno" to, co si zamanete. Už večer po natáčení jsem viděl na tvářích celého realizačního týmu spokojenost. Navíc, pokud jste připravený, zahrají vám v klipu i náhody. V závěrečném momentu u textu „jen jeden den, co nebyl dokonalý" se Jiří Hronek geniálně vymáznul na skateboardu. Okamžitě zazněl výkřik režiséra, že to bere. Jirka spadnul tak dokonale, že by to nezopakoval, ani kdyby chtěl." Směje se lídr skupiny Igor Timko.

Z výsledku natáčení mají radost i ostatní členové No Name. Videoklip „Povedz mi" režíroval Juraj Lehotský. Děj klipu je stejně jako celá píseň o tom, jak si lidé komplikují život a současně přehlížejí sféry skutečného štěstí. Sympatie hlavních postav videoklipu nejsou údajně hrané.

„Už při castingu jsme si všimli, že se nám hlavní postavy k sobě mají. Mladí nemuseli nic hrát a jejich sympatie také klipu pomohly. Největší radost mám z toho, že se klip líbí celé kapele. Byl jsem při natáčení přítomen po většinu doby a už jsem se nedokázal odosobnit od hotového videa. Ale reakce kolegů byly super a u vzpomínaného pádu se dlouho smáli." Vysvětlil s radostí Igor Timko.

Píseň „Povedz mi" je první singl z připravovaného alba kapely No Name. Autory skladby jsou bratři Dušan a Igor Timkovi, kteří mají na svém kontě i megahit „Na, na, naa".

„Písnička „Povedz mi" má už stabilní místo v našem hodinovém programu. Začali jsme ji hrát v okamžiku, kdy jsme ji pustili do éteru slovenských a českých rádií. Aktuálně pracujeme na nové desce, takže mezi koncerty zkoušíme a současně stíháme být rivaly v kategoriích otec a manžel roku." Vtipně uzavřel Igor Timko.

Fanoušci No Name se mohou těšit také na další nové skladby z připravovaného alba, které vyjde letos na podzim. Kapela No Name hraje v sestavě Igor Timko, zpěv, Dušan Timko, kytara, Ivan Timko, bicí, Roman Timko, kytara, Vilo Gutray, basová kytara a Zoli Sallai, klávesy. Zpěvák Igor Timko exceluje nejen s kapelou No Name, ale také s košickým Státním divadlem. Nedávno se frontman úspěšné kapely představil v muzikálu Móric Beňovský ve vyprodaném Slovenském národním divadle v Bratislavě. Na premiéru slovenského muzikálu přišli nejen fanoušci z Bratislavy, ale přijeli také ze Zlínského kraje, kteří pravidelně jezdí na koncerty No Name.

Všechny novinky a informace o skupině No Name najdete na www.no-name.sk.

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS