Registrace

NoPro BLEM Fest - multižánrový festival v unikátním prostoru

NoPro BLEM Fest - multižánrový festival v unikátním prostoru
29. října 2012 | Autor: Redakce Napařbě.cz Festivaly

Mezinárodní v Praze sídlící kolektiv umělců, autorů, producentů, VJs a DJs WeNeverStop Vám 3. 11. 2012 přináší multižánrový festival v unikátním prostoru.

Budova bývalé trafostanice na pražském Klárově čeká na svou rekonstrukci a přetvoření v další nudný kancelářský prostor a skupina mladých lidí se rozhodla tento čas využít k otevření této budovy veřejnosti a nabídnutí jejích prostorů pro všemožné umělecké radovánky. Tento rok se prostory Kokpit kafé uzavřou 12. listopadu a není jasné, zda se někdy ještě otevřou. Proto se WeNeverStop kolektiv rozhodl Vám umožnit návštěvu tohoto úžasného prostoru a k tomu ještě přidá hudební a vizuální omráčení!

NoPro BLEM FestNoPro BLEM Fest

V sobotu 3. listopadu budeme mít možnost uspořádat večírek, který jako jediný má v doslechu nejenom Úřad vlády, ale i sídlo předsedy vlády nad ním:)

BLEM = Big Love Equals Magic!

NoPro BLEM Fest vám přinese na dvou pódiích výběr z toho nejlepšího, co může nově vznikající hudební styl BLEM nabídnout! Jelikož BLEM je spíše filozofií nežli konkrétní hudební formou, bude festival velmi pestrý a neponechá jediné ucho suché!

NoPro BLEM FestNoPro BLEM Fest

Živě vystoupí zástupkyně skandinávského stylu Skwee, skladatelka, zpěvačka, producentka a houslistka SONJA NEVERSTOP; v Praze žijící Američan s počítačem plným veselých melodií, tanečních rytmů a dráždivých vokálů STEVIE WEENIEE; naděje české elektronické scény a producent se smyslem pro detail SONORITY; celosvětově vydávaný elektro-housový producent Tomáš Baláž aka ATOMIC ELECTROLAB, zběsilý elektronický rap z Kutné Hory EDOSHŮV KURNÍK & KUBEAT, extravagantní slammerka BioMasha a její band DEBBI LOVE, pražský stylově nevyhraněný a zvukomalebný projekt SEMTAM se živými dechy a zpěvy a v neposlední řadě post-retro uskupení PORNOSTEREO, které nenechá vaší bránici v klidu!

NoPro BLEM FestNoPro BLEM Fest

DJskou stage obstará například jeden z nejvýraznějších zástupců domácí dubstepové (Blemstepové) scény JOCK THE LOCK, československé Blembassové trio LOVEFOODFONE, LOW PROFILE CZ - nový projekt známých djů Touchwooda a Ghonzalese, všestranný MIKI DJ, DANKO & FORMANT (Blem&Bass) a SYNAPTIK (Blemdeep), který to celé srovná (se zemí)!

A aby to nebylo málo, celý prostor bude téměř zaplněn VJi a jejich plátny a objekty! Své vizuální hádanky vám tudíž v průběhu večera budou předkládat renomovaní VJ´s z KINO CIRKUS, VJ LUPER, VJ M0RF, VJ SCREENSAVER, VJ JULIUS, VJ PleiOne a VJ GREY GOO.

 Členitý prostor KOKPIT Kafé přináší možnost každému, kdo si přinese nějaký umělecký výtvor (o který se příliš nebojí) si ho tam v průběhu večera vystavit a za odměnu mu bude sníženo vstupné ze 100Kč na polovinu.

Adresa: KOKPIT Kafé, Pod Bruskou 2, Praha 1, http://kokpitkafe.tumblr.com/

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS