Registrace

NoPro BLEM Fest již 18.května

NoPro BLEM Fest již 18.května
13. května 2013 | Autor: Redakce Napařbě.cz Festivaly

Filozofie BLEM - Big Love Equals Magic postupně zabírá své místo v historii lidského myšlení a těch několik již chycených mozků nadále nadšeně pokračuje v její propagaci! V sobotu 18.5. ve 20h se celý kolektiv vrátí tam, kde to loni na podzim začalo, do pražského podniku Kokpit Café, který naleznete kousek nad Úřadem vlády na pražském Klárově u metra Malostranská!

Pokusíme se obnovit atmosféru prvního Nopro Blem Festu a členitý prostor bývalé trafostanice opět oživíme pomocí mnoha projektorů, umělecké výzdoby, umění, hudby a zvuku od Funktion-One! Ponořte se s námi do intenzivního zážitku společné tvořivé existence, ve které se hranice mezi lidmi, prostorem a časem zdá jako podružná a nepodstatná.

Čekají vás opět 2 stage, 9 Djs, 4 live projekty a 6 VJ´s z celkem 4 zemí té naší malé planety. Nebude chybět stánek s domácím občerstvením, které pro Vás připravují členové týmu.

Ze švýcarska přijede zahrát elektro mág Malik Sabotage, český Philip TBC dostane prostor pro experimentální a atypický set, skupina Semtam připomene, že v červenci jí vychází deska u amerického labelu Boom One Records za doprovodu zpěvaček C-Lary a Lucie, Pornostereo potvrdí svou vzrůstající kvalitu a na závěr pod taktovkou známeho amerického producenta a dje jménem Stevie Weenie proběhne veselý BlemJam za přítomnosti všech živých muzikantů, kteří v průběhu večera doprovázejí producenty hudebních rytmů.

Na Djské stagi pak uslyšíte vše od dubstepu přes house k technu a drum'n'bassu. Zahrají například legendární česká djka ve svobodném setu - Nika 77, dnb dj Agem, eclectic techno Synaptik nebo Migma z ČR, veselý scratch master DJ Don't Panic z UK, housový Dusodash ze Slovenska a LoveFoodFone z Československa.

Důležitou součástí Blemu je spoluúčast a proto stejně jako v minulých dílech, pokud návštěvník přinese vlastnoručně vytvořené umění a vystaví ho v prostorách Kokpitu, bude mu vstupné zlevněno ze 100 na 50Kč. Je také možné zaslat nám předem vaše fotografie či krátká videa a ty potom přítomní VJs zakomponují do svých vizuálních kreací!

BLEM není o velkých jménech a dokonalém servisu! NOPRO BLEM FEST je o společném prožitku okamžiku ve štěstí, tanci a radosti z bytí, tvoření a úsměvu!

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS