Registrace

Nová jména v programu MasterCard Balaton Sound 2014

Nová jména v programu MasterCard Balaton Sound 2014
1. února 2014 | Autor: Redakce Napařbě.cz Festivaly

Organizátoři festivalu MasterCard Balaton Sound oznámili další jména hvězd, které již potvrdili svoji účast na letošním ročníku festivalu. Pláž Zamárdi u jezera Balatonu bude hostit hvězdy, jakými jsou například Disclosure, Alesso, Rudimental, Ricardo, Villalobos, Sven Väth či Baauer. Fanoušci by neměli dlouho otálet, 70% nejlevnějších vstupenek je již prodáno!

Deset tisíc fanoušků již s nadšením odpočítává zbývající dny do půli července, kdy se otevřou brány festivalu MasterCard Balaton Sound, vítěze v kategorii Nejlepší evropský festival střední velikosti v loňském klání European Festival Awards, letos opět nominovaný mezi desítkou nejlepších. Organizátoři upozornili: "Během uplynulých pár týdnů bylo prodáno již 70% Early Bird (nejlevnějších) vstupenek, je tak velmi pravděpodobné, že prodej těchto lístků během pár dní ukončíme." V první vlně oznamování hvězd byla ohlášena jména jako David Guetta, Wiz Khalifa, Martin Garrix a mnoho dalších, nyní navíc doplněna o další zvučná jména, díky nimž je již teď letošní line-up velkolepý.''

Za excelentním projektem Disclosure, jejichž debutové album nese název Settle, stojí bratři z jižní Anglie, kteří vloni způsobili na bristké electro dance scéně doslova revoluci. Německou elektronickou hudbu bude směle reprezentovat Sven Väth, často jednoduše označován za zakladatele techna a živoucí legendu tohoto žánru.

Disclosure: http://youtu.be/5TUIciKQzxI
Sven Väth: http://youtu.be/_XC6OI1I38Q

Ricardo Villalobos je nejen hvězdným DJ s jihoamerickými kořeny, ale také mezinárodní superstar. Jeho tvorba je přímo monumentální, je to zcela bezpochyby nejlepší DJ minimal house a microhouse na světě. Nejvýraznější uskupení současné britské d'n'b scény tvoří kvarteto zvané Rudimental, které v současnosti diktuje směr tomuto žánru a my jsme hrdí, že přijali naše pozvání na letošní ročník festivalu. Alesso je italský dj, narozený ve Stockholmu, což se odráží i v jeho vlivech, kde najdeme jak italskou hudbu, tak švédský pop. Spíš než k italské mafii má tak blíž k té švédské, hlavně hudební, kterou jsou známí Swedish House Mafia. Jeho příjemná, ale i velkolepá taneční hudba tak vyprodala mnoho klubů a party.

Alesso: http://www.youtube.com/watch?v=yZqmarGShxg
Ricardo Villalibos: http://youtu.be/OZWdWzMdndc
Rudimental: http://youtu.be/oABEGc8Dus0

Harry Bauer Rodrigues, známý jako Baauer, je americký DJ a producent, představitel trap music a inovátor proslulý svým singlem "Harlem Shake". Bláznivá postava americké elekronické hudby, Dillon Francis, DJ a producent z L.A, tvoří svá díla na pomezí reggaetonu a electro house, často označována jako moombahton, či víc hardcorový moombahton.

Na letošní ročník festivalu přijali pozvání také Camo & Krooked, kteří se svým čerstvým albem Zeitgeist přivezou disco a francouzský house s prvky minimal. Americká formace elektronické dance music, Krewella, jsou dnes velmi žádanou trojicí umělců, která mísí styly od dubstepu, přes trance a electro house, až po d'n'b.

Baauer: http://youtu.be/fnKNz7FxmPc
Dillon Francis: http://youtu.be/zTwseUfqLnU
Camo & Krooked: http://youtu.be/g2vm79u5E1I
Krewella: http://youtu.be/J-gYJBsln-w

Pretty Lights představují dokonalý koktejl namíchaný z elektronické a živé hudby. Se svou sofistikovanou, intenzivní a abstraktní atmosférou tak tvoří hudební experiment sám o sobě. Pozvání přijala také Maya Jane Coles, perspektivní, multi-žánrová umělkyně elektronické hudby, producentka a DJ, zcela unikátní ve svém stylu. V neposlední řadě se pak můžeme těšit na ruského DJ a producenta zvaného Arty, kterého představuje teprve dvacetiletý mladík. Jeho hvězda však stoupá a je velkou nadějí trance music.

Maya Jane: http://youtu.be/4OvpiEilNbs
Pretty Lights: http://youtu.be/M6ZNu-bLMFI

Zůstaňte naladěni, v následujícíh týdnech vám představníme další jména pro MasterCard Balaton Sound 2014!

Zhlédněte oficiální aftermovie festivalu: http://www.youtube.com/watch?v=eVnrPyW-Yko

Více informací a vstupenky na www.balatonsound.cz  a na https://www.facebook.com/balatonsoundCZ

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS