Registrace

Nová skladba Mira Žbirky "In The Sun"

Nová skladba Mira Žbirky "In The Sun"
20. září 2012 | Autor: Tom4sino Festivaly Hudební novinky

V rodném listě má zbrusu nový hit In The Sun místo narození Londýn, Abbey Road, Studio 2. Miro Žbirka ji v legendárním studiu nahrál spolu s britským producentem Robem Cassem během letošního léta.

Vznikly tam však rovnou dvě nahrávky - In The Sun & Love Shines - obě budou na bonusovém singlu nazvaném příznačně Made in Abbey Road jako součást CD boxu (obsahuje všechny Žbirkovi desky a binusy) vycházejícího několik dní (8.10.2012) před Mirovými 60. narozeninami. Zmiňovanou „pohodovku" In The Sun můžete slyšet na vybraných rádiích a obě skladby s příchutí Británie a další dvě letošní (Friends a You Will Never Walk Alone) stahovat už nyní na http://itunes.apple.com/cz/album/abbey-road-ep/id558675776.

Miro Žbirka - koncert

Jedinečnou a jedinou letošní příležitostí, kde si budeme moci užít koncert a nezapomenutelné hity Mira Žbirky bude narozeninový koncert 8. listopadu v pražské O2 areně nazvaný Miro Žbirka, Happy Birthday, na kterém ho kromě jeho vlastní kapely doprovodí i symfonici z Moravské filharmonie Olomouc. Vstupenky se pro velký zájem prodávají už nyní na terminálech SAZKA a na www.sazkaticket.cz.

Miro Žbirka -O2 arenaMiro Žbirka - O2 arena

Pro aktualizované informace sledujte webové stránky www.zbirka.cz a facebook Mira Žbirky http://www.facebook.com/MiroZbirka.

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS