Registrace

NOVÉ ALBUM AVRIL LAVIGNE

NOVÉ ALBUM AVRIL LAVIGNE

NOVÉ ALBUM AVRIL LAVIGNE NAZVANÉ GOODBYE LULLABY VYJDE U RCA RECORDS 7. BŘEZNA 2011. První singl „What the Hell“ bude mít celosvětovou premiéru na Nový rok.

7. prosince 2010 – Čtvrté studiové album zpěvačky a skladatelky Avril Lavigne, která na něm pracovala celé dva roky, vyjde u RCA Records 7. března 2011. První singl „What the Hell“ Avril Lavigne poprvé zazpívá na Silvestra během televizního pořadu Dicka Clarka „New Year's Rockin' E­ve“.

Lavigne na albu pracovala s osvědčenými dlouholetými spolupracovníky jako je Deryck Whibley, Evan Taubenfeld, Butch Walker a zejména skladatel a producent Max Martin. Lavigne ve svých skladbách vždy zpívala o vlastních zkušenostech, o které se dělila se svými posluchači, a album Goodbye Lullaby není výjimkou. Osobní charakter alba je navíc podtržen zvukem, který je drsnější a syrovější než obvykle.

Mezi veselejší skladby na albu patří pilotní „What the Hell, “ nespoutaná oslava radosti a svobody, a „Stop Standing There, “ inspirovaná dívčími spolky z počátku 50. let. Na albu ale najdeme celou paletu pocitů: Lavigne vyjadřuje vděčnost za své blízké prostřednictvím rockové skladby „Smile“, tématu proměnlivosti vztahů se věnuje v „Push“, svou zranitelnou stránku odhaluje ve „Wish You Were Here“ a v titulní skladbě „Goodbye“ nachází odvahu ukončit jednu kapitolu svého života a jít dál.

Mimo zdi nahrávacích studií je Avril Lavigne úspěšnou podnikatelkou, která navrhuje a řídí svou značku lifestylového oblečení Abbey Dawn, která se stačila celosvětově proslavit a začátkem tohoto měsíce zamíří do obchodů ve více než 50 zemích světa. Lavigne nedávno představila i svůj druhý parfém Forbidden Rose, který následoval po úspěšném Black Star, a v roce 2011 bude na trh uveden i její třetí parfém. Letos v září pak Avril Lavigne, inspirovaná svojí předešlou dobročinnou prací, založila vlastní charitativní společnost The Avril Lavigne Foundation. Ta ve spojení s dalšími významnými charitativními společnostmi navrhuje a realizuje různé programy a osvětové akce zaměřené na pomoc dětem a mladým lidem, kteří musí žít s vážnými onemocněními či handicapy.

Avril Lavigne zanechala v historii hudebního showbusinessu nesmazatelnou stopu tím, že prodala více než 30 miliónů kopií alb po celém světě a obdržela osm nominací na cenu Grammy a sedm nominací na kanadské Juno Awards. Na hudební scéně se jako blesk z čistého nebe objevila v roce 2002, kdy vydala kritikou oceňované album Let Go, na kterém se nacházely obrovské hity „Sk8r Boi“ a „Complicated“. Druhé album z roku 2004 nazvané Under My Skin debutovalo na 1. příčce hitparád časopisu Billboard, což se podařilo i s třetím albem The Best Damn Thing, na kterém zazářila skladba „Girlfriend, “ která se dostala na první příčky hitparád a její videoklip zaznamenal na YouTube více než 130 milionů zhlédnutí. Lavigne napsala i píseň „Alice“ ke kritikou oceňovanému filmu Alenka v říši divů režiséraTima Burtona, který ho natočil pro Disney Film.

Více informací naleznete na www.avrilelavigne.com.

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS