Registrace

Nové album DeFuckTo?

Nové album DeFuckTo?

Comebackové album Deja Vu od DeFuckTo ještě nestihlo ani pořádně zestárnout a už se pomalu rodí album nové. Tato zpráva se poprvé objevila těsně před koncem loňského roku, kdy DFT vypustili singl s názvem „Sbohem Starý“.

Ten ovšem nebude součástí alba, jehož release je plánován na podzim a první ochutnávka z něj tedy přichází až nyní.

Už dřív DeFuckTo avizovali, že svoji další řadovou desku chtějí pojat koncepčně trochu odlišně než u nich bylo dosud zvykem a dát více prostor spolupráci s jinými interprety. To potvrzuje i právě vycházející novinka jménem Reality Show, kde hostuje jeden z předních polských rapperů Peja. Poslechnout si ji budete moci už příští týden, kdy bude uveřejněna rovnou i s videoklipem. Obrazového ztvárnění se ujal (tak jako u předcházejícího klipu na pecku „Deja Vu“) Drahoslav Lysák z OpticalPRO.cz. Jak probíhalo natáčení a jak bude klip asi vypadat dokládá následující fotoreport.

DeFuckTo – Sbohem Starý

http://www.youtube.com/watch?…

DeFuckTo – Deja Vu

http://www.youtube.com/watch?…

DeFuckTo oficiální Facebook kapely

http://www.facebook.com/DFTcrew

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS