Registrace

Nové vstupenky na Swedish House Mafia uvolněny do prodeje!

Nové vstupenky na Swedish House Mafia uvolněny do prodeje!
28. listopadu 2012 | Autor: Redakce Napařbě.cz Koncerty

Výborná zpráva pro fanoušky Swedish House Mafia! Z důvodů velkého zájmu pořadatel uvolnil do prodeje ještě další vstupenky. Vstupenky jsou k dispozici stále v síti Sazka Ticket.

Švédský trojlístek vystoupí již ve čtvrtek v pražské O2 areně v rámci dlouho očekávané One Last Tour, která má být jejich poslední koncertní šňůrou vůbec. "Na koncert se všichni moc těšíme - událost takových rozměrů se v Praze dle slov Swedish House Mafia koná poprvé a naposled! Fanouškům přejeme skvělý zážitek a zároveň upozorňujeme, že vstupenky jsou stále k dispozici - případné dotazy směřujte na našeho prodejce, Sazka Ticket," řekla tisková mluvčí Fource Entertainment, Dominika Janigová.

Vstupenky jsou k dispozici ve dvou provedeních: základní na stání a speciální VIP, které umožňují lepší výhled na stage a zároveň skýtají privátní bar s drinky v ceně vstupenky. Vstupenky se dají zakoupit na všech terminálech Sazka Ticket a také přímo na pokladnách O2 areny. Pořadatel dále upozorňuje, že online nákup vstupenek je k dispozici pouze do čtvrtečního poledne.

Předskokanem Swedish House Mafia je uznávaný švédský DJ Otto Knows, který vystoupí před půl osmou, po něm nastoupí švédští hitmakeři a rozžhaví pražské publikum jako nikdy před tím!

Swedish House Mafia, 29. listopadu, O2 arena.

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS