Registrace

Nový zdařilý klip GREEN DAY – Kill the DJ

Nový zdařilý klip GREEN DAY –  Kill the DJ
26. září 2012 | Autor: Redakce Napařbě.cz Hudební novinky

Videoklip Kill the DJ od Green Day byl natočen k právě vydanému CD ¡Uno! z ambiciózní trilogie - ¡Uno!, ¡Dos! a ¡Tré! si můžete vychutnat v premiéře na FAJNROCK TV ve čtvrtek 27. září od 22 hod. v pořadu ROCK AKTUAL .

Green Day jsou původem kluci z dělnického prostředí, hudebně vyrůstající v undergroundové punkové scéně v Berkeley. Ačkoli už měli vydaná dvě alba, opravdovým začátkem byl až rok 1994 a Dookie, dynamický punk-pop, jehož se prodalo 15 milionů kusů a přinesl kapele první cenu Grammy. V následujících letech Green Day pravidelně obsazovaly špičky hitparád se studiovými alby Insomniac, Nimrod a Warning, dodávajícími repertoár pro miliony nadšených fandů navštěvovaná koncertní turné. Absolutním zlomem pak byl rok 2004 a album American Idiot , činící z Green Day světovou rockovou top atrakci . American Idiot vygeneroval pět hitových singlů, získal sedm nominací a vyhrál dvě ceny Grammy, včetně té za Nejlepší rockové album roku. V roce 2009 Green Day vydaly 21st Century Breakdown, opět albově triumfující v Grammy.

zdroj – Petr Kůsa - FAJN ROCK MUSIC - www.fajnrockmusic.cz

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS