Registrace

Ohm Square mají jediný koncert do konce roku

Ohm Square mají jediný koncert do konce roku

Na Podzimním O2 Sázavafestu, který se uskuteční 7. listopadu v pražském klubu Abaton, dojde na jediné živé vystoupení skupiny Ohm Square. Ostatní koncerty kapela zrušila kvůli pracovnímu zaneprázdnění.

Ohm Square mají jediný koncert do konce roku

„Pracujeme na několika věcech a rádi bychom se všemu věnovali naplno, “ vysvětlil Jan Čechtický z Ohm Square. Na podzimní mutaci letního open air festivalu se společně se svými kolegy z kapely chystá exkluzivně představit i novinku, na které momentálně pracují. „Doufáme, že zahrajeme další novou věc, která ještě nikdy nezazněla, “ dodal Čechtický.

Podzimní O2 Sázavafest je poslední akcí roku ze série pořádané organizátory, kteří jsou také autory Jarního O2 Sázavafestu, hudební soutěže O2 Sázavafest Battle a letního O2 Sázavafestu. Ten příští rok oslaví jubilejních 10 let existence.

„Jsme nadšení, že Ohm Square neodřekli svou účast na listopadové akci v Abatonu, a že si naopak vybrali právě náš festival k představení své nejnovější tvorby, “ řekl nadšený ředitel festivalu Pavel Kloupar.

Mezi další účinkující Podzimního O2 Sázavafestu se řadí ska formace s charismatickými frontmankami včele Basta Fidel nebo Andělem ocenění Prague Ska Conspiracy či Sto zvířat. Vystoupí také mariánsko-lázeňská trash-popová skupina 100°C , jejíž leader Jakub Johánek se stal na začátku letošního roku kmotrem dalšího hosta, pražské rockové kapely Loyca.

Tradiční žánrově pestrou dramaturgii O2 Sázavafestu doplní worldmusic uskupení Female Afrobeat a indie-rockový projekt Bek Ofis Jana Nedvěda. Kytarovou muziku zastoupí No Side, duo Laspilka. Svou divokou show představí i legendární čeští punkáči Totální nasazení a Volant.

Taneční hudbu mimo zmíněných Ohm Square, jejichž tvorba zazněla i ve filmech Samotáři, Divoké včely, O rodičích a dětech nebo Děvčátko, zastoupí elektro-popová skupina Cartonnage.

Vstupenky:

Do 10. října mohou hudební příznivci zakoupit vstupenky v předprodejních sítích, kde jsou k dostání za 190 korun. Od neděle 11. října se cena jedné vstupenky v předprodeji zvýší na 250 korun.

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS