Registrace

ONE DIRECTION - Live While We’re Young

ONE DIRECTION - Live While We’re Young
22. září 2012 | Autor: Mirka Hudební novinky

Neautorizovaná a nekvalitní verze nového videoklipu Live While We're Young, která se včera ráno objevila na internetu, ukončila o 4 dny dřív šílenství fanynek a čekání na nový singl v současnosti nejoblíbenějšího boybandu světa One Direction. Kapela nechtěla, aby fanoušci poprvé zhlédli jejich nový singl ilegálně, tak se rychle rozhodli a vyslali vzkaz do celého světa ihned!!!

Členové kapely vzkázali: „Chtěli jsme, aby všichni naši fanoušci viděli a slyšeli singl jedinou správnou a oficiální cestou, takže jsme premiéru posunuli na dnešek. Naším novým songem jsme unešeni, poctivě jsme na něm pracovali a nemůžeme se dočkat, až ho všichni dnes uvidíte a uslyšíte!"

Live  While We're Young" je první singl z připravovaného druhého studiového alba „Take Me Home", které vyjde 12. listopadu 2012. Skladbu, kterou si fanoušci mohli předem objednat již začátkem září, aniž by ji ještě slyšeli, se okamžitě stala nejrychleji prodávaným singlem všech dob v historii předobjednávek a ještě pár týdnů před vydáním se usídlila na 1. místech prodejnosti ve více než 50 zemích.

One Direction

One direction jsou britsko-irská chlapecká kapela, která se dala dohromady v Londýně v roce 2010 a skončila na 3. místě v soutěži X-Factor. Ihned po vydání debutového singlu „What Makes You Beautiful" se kluci okamžitě stali nejoblíbenější chlapeckou kapelou současnosti, bez problémů prorazili na americký trh, žebříčky lámou po celé Evropě, a to vše s milióny šílících fanynek v zádech, kdekoli se objeví. I u nás má kapela více než úctyhodných 40 000 fanoušků na české fanynkovské facebookové stránce http://www.facebook.com/pages/One-Direction-Czsk/270275396378031?ref=ts, což je mnohem víc, než mají leckteré domácí hudební hvězdy současnosti. Zkrátka, vezou se na vlně popularity a jejich zbrusu nový hit „Live While We're Young" jejich světovou pozici jedniček jen potvrzuje.

One DirectionOne Direction

Videoklip „Live While We're Young"

http://www.youtube.com/watch?v=AbPED9bisSc

Více info:

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS