Registrace

Open Air Festival přidává zážitky

Open Air Festival přidává zážitky
21. června 2010 | Autor: Redakce Napařbě.cz Festivaly

Open Air Festival přidává zážitky - koncert Mandrage, set IM Cyber & MC One Two i skoky na obří bungee trampolíně

Panenský Týnec / Praha – Program Open Air Festivalu je trochu jako pohádkový Otesánek. Roste totiž skoro každý týden – ne a ne se zastavit. Tentokrát si „pochutnal“ na plzeňských rockerech Mandrage a drum and bassové dvojce IM Cyber & MC One Two. Mezi sportovní atrakce přibyla bungee trampolína, která umožní metat kaskadérská salta bez rizika.

Něco pro fanoušky kytar i taneční hudby

Nové přírůstky v line-upu Open Air Festivalu potěší především rockery a posluchače drum and bassu. Plzeňští Mandrage, kteří se proslavili hitem „Hledá se žena“ z aktuální stejnojmenné desky, jsou dalším lákadlem kytarové části line-upu. Tahle západočeská formace byla dříve označována za punk-rock pro „náctileté“, ovšem právě s aktuálním albem se plzeňské čtveřici podařilo posunout se do vod moderního rocku. Singly z jejich nové desky patří k nejhranějším skladbám v českém éteru, a tak není divu, že řady fanoušků Mandrage stále houstnou.

Na speciální vystoupení se na Open Air Festival chystá duo DJ IM Cyber & MC One Two z kapely Navigators. Vidět a slyšet na jednom pódiu první dámu českého drum and bassu a talentovaného rapera MC One Two z Navigators patří k těm nejlepším zážitkům, jaké si můžete na domácí drum and bassové scéně užít. Ve stejném složení (tedy DJ a MC) budou vystupovat také hlavní hvězdy drum and bassové části programu – britská dvojka LTJ Bukem a MC Conrad.

Unikátní 11metrová bungee trampolína: Akrobacie bez obav Pokud vás lákalo nahlédnutí do akrobatického řemesla, ale nemáte rádi velké riziko, možná nemusíte svůj sen opouštět. Společnost Alpine Pro, festivalový „dodavatel oblečení a doplňků pro dobrou náladu a zábavu“, totiž na Open Air Festival přiveze obří 11metrovou Air Drive Bungee Trampolínu (tedy zkráceně „ADBT“). Kromě obří bungee trampolíny a jejích stavitelů do Panenského Týnce dorazí také český reprezentant v akrobatickém lyžování Lukáš Vokatý, nástupce legendy Aleše Valenty. S Lukášem dorazí i jeho tým, který této tréninkové pomůcky sám aktivně využívá při přípravě náročných skoků.

Pod Lukášovým dohledem se můžete vznést až do 9 metrů a zase bezpečně přistát. Lukáš Vokatý vám mimo jiné dokáže, že na bungee trampolíně můžete pod jeho vedením skočit třeba i 40 salt za pouhou jednu minutu. Pokud byste však nesebrali odvahu na vyzkoušení této tréninkové pomůcky, můžete se alespoň podívat na ukázkovou podívanou v podání profesionálních sportovců.

Princip fungování ADBT je jednoduchý. O odraz se stará spodní část s pružící trampolínou. Akrobat-amatér, „usazený“ v certifikovaném sedáku Singingrock, speciálně vyrobeném pro systém ADBT, bude při nácviků salt a vrutů jištěn pružnými bungee lany a kladkami. Ty jsou přichycené ke konstrukci atrakce a zabraňují tvrdému dopadu. Zároveň umožňují opakující se let vzhůru. I proto se z dechberoucích nebezpečných kousků stává pod vedením profesionálů ta správná adrenalinová zábava!

Majitelé VIP vstupenek se mohou těšit na dvojici VIP zón Nadstandardně vybavené bary, pohodlné sedačky a početná obsluha. Ve zkratce tedy ideální místo pro start vydařeného večírku. Tak bude vypadat festivalová VIP zóna. I když od teď bychom měli uvádět množné číslo – tedy „VIP zóny“. „Rozhodli jsme se přidat další VIP zónu, takže komfortní servis budeme poskytovat rovnou ve dvou místech areálu, “ podotkla manažerka Open Air Festivalu Marie Marková. „To znamená, že na VIP služby se můžete těšit jak ve dvoudenní, tak v třídenní části festivalového města, “ dodala Marie. Mapa Open Air Festivalu se zobrazením jednotlivých stageií a atrakcí je k dispozici na internetových stránkách www.openairfestival.cz.

Openairfestival­.stream.cz – Nový kanál festivalové Open TV Reportáže z velkých akcí jako Sensation White nebo rozhovory s hvězdami Open Air Festivalu Richardem Müllerem nebo LTJ Bukemem a dalšími. Takové pořady najdete exkluzivně na televizním kanálu Open TV, který nově „naladíte“ na internetové adrese openairfestival­.stream.cz. „Na novém webu můžete také komentovat jednotlivá videa a posílat nám tipy na další reportáže, “ upozornil zástupce Open TV Dalibor Frankovitz. Už tento týden se nejen na www.openairfestival.stream.cz, ale i na www.openairfestival.cz můžete těšit na reportáž z naší tiskové konference. Mimo jiné na ní zahrál jeden z členů Kosheen DJs, nechyběla ani celá plejáda dalších hostí.

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS