Registrace

Open Air Festival Warm-up párty: Dub FX znovu v Praze

Open Air Festival Warm-up párty: Dub FX znovu v Praze
23. května 2012 | Autor: Redakce Napařbě.cz Festivaly

Ještě než přijde léto a s ním koncerty pod rozpáleným sluncem i nekončící mejdany ve svitu měsíce, připravil Open Air Festival pro nedočkavce pražskou warm-up párty. A nažhavit davy přijede jeden z nejpovolanějších – po beznadějně vyprodaném loňském koncertu v Roxy se do Česka vrací světoznámý pouliční performer a studiový umělec DUB FX!

9. června rozezní tentokrát holešovické SaSaZu důmyslné rytmy hip hopu, reggae i drum and bass, následovat budou další DJs a párty až do rána. Vstupenky jsou už v prodeji, tak je nepropásněte!

Benjamin Stanford vstoupil do světa hudby jako zpěvák v kapele v rodné Austrálii a teprve po přestěhování do Evropy rozjel sólovou kariéru pod jménem Dub FX. Rozjíždí to v ulicích i klubech a přitom si vystačí si bez jakýchkoliv hudebních nástrojů. Veškeré beaty, přes které zpívá a rapuje, si vytváří v reálném čase nahráváním smyček pomocí pedálů a mikrofonu. Pozoruhodná, multižánrová hudba obsahuje prvky hip hopu, drum and bass i dubstepu a její spontaneitu a živost doplňují vystoupení v pouličním stylu.

Po vybudování početné fanouškovské základny vytvořil Dub FX několik nahrávek, včetně sólového alba Everythinks a Ripple a mnoha dalších ve spolupráci s jinými umělci. V jeho textech se odráží současné světové dění, touha po revoluci a zapojení jednotlivce a jeho odhodlání. Pracuje i se sociálními a filozofickými tématy, v písni Society’s Gates například volně reflektuje Sokratův život.

V SaSaZu tentokrát jako doprovod vystoupí i Benjaminova snoubenka a zpěvačka Flower Fairy, s kterou spolupracoval na všech svých albech, a DJ Cade. Další DJs budou oznámeni v průběhu května a rozhodně je na co se těšit. Párty potrvá až do rána a lístky na ní seženete už teď v předprodejních sítích Ticketportal a Ticketpro za 550 Kč.

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS