Registrace

Osmdesátky a devadesátky aneb jak dnes vypadáme IV.díl

Osmdesátky a devadesátky aneb jak dnes vypadáme IV.díl
9. října 2013 | Autor: Redakce Napařbě.cz

Opět Vám přínášíme pohled do tváří umělcům vašeho mládí. Možná si s námi opět připomenete první schůzky, první diskotéky, první lásky..Zkrátka společně zavzpomínáme na časy (ne)dávno minulé.Vítejte u dalšího dílu našeho seriálu.


7. Keith Flint, The Prodigy
Keith Charles Flint je britský zpěvák, tanečník a člen elektronické hudební skupiny The Prodigy. V začátcích The Prodigy působil jako tanečník, dokud se nerozhodl pro úplnou změnu image. Jeho první sólový projekt se nazýval Flint. Byla to skupina se čtyřmi členy: Keith jako zpěvák, Jim Davies jako kytarista a Kieron Pepper s Tony Howlettem jako hráči na bicí. První (limitovaný) singl byl „Asteroids", avšak první oficiální singl nesl název „Aim 4", který byl vydaný v červenci 2003. Videoklip k singlu režíroval Jonas Åckerlund, který dělal i klip ke skladbě „Smack My Bitch Up" od The Prodigy. Později se skupina kvůli neúspěchu rozhodla skončit, ale zanechala po sobě nevydané album Device #1 s deseti skladbami.

Keith v dobách největší slávyKeith v dobách největší slávy

Keith v současnostiKeith v současnosti


8. Sinéad O'Connor

Sinéad O'Connor, je irská zpěvačka. Popularitu si začala získávat na konci osmdesátých let, světově proslulou se stala písní „Nothing Compares 2 U" z alba I Do Not Want What I Haven't Got. Její projevy na veřejnosti jsou vnímány velmi kontroverzně, například veřejně obhajovala teroristickou organizaci IRA, velmi angažovaně vystupuje proti římskokatolické církvi, což vyvrcholilo veřejným roztržením fotografie papeže Jana Pavla II. Protestovala tím zejména proti pohlavnímu zneužívání dětí představiteli církve a zakrývání této skutečnosti jejími vyššími představiteli. V roce 2005 v rozhovoru pro časopis Interview své jednání vysvětlovala tím, že chce „zachránit boha před náboženstvím".

V dobách největší slávyV dobách největší slávy

A jak Sinead vypadá dnesA jak Sinead vypadá dnes

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS