Registrace

Osmdesátky a devadesátky aneb jak dnes vypadáme - skupiny

Osmdesátky a devadesátky aneb jak dnes vypadáme - skupiny
2. července 2013 | Autor: Redakce Napařbě.cz

Posloucháte skupiny z devadesátých let? Abych se přiznal, pro mě je to nostalgie. Neexistoval žádný Facebook, Twitter a spousty dalších " vymožeností " 21.století. Když někdo chtěl CD, tak si ho prostě musel koupit a když chtěl někomu napsat, tak pouze poštou. Pojďme se dnes podívat na skupiny našeho mládí

1. HANSON
Písně jako "MMMBop" a "Where's the Love" pochází z dílny bratrů; Isaaca, Taylora a Zaca. Nejde zapomenout na jejich "image" - dlouhé vlasy. Hlavní slávu zaživala skupina kolem roku 1996. A co dělá kapela teď? Taylor se oženil s Natalii Brayntovou a má s ní celkem 5 dětí. Nejstarší z bratrů Isaac se oženil v roce 2006 za Nicole Dufresnovou a vychovávají společně 2 děti. Nejmenší a nejmladší z Hansonů hrál na bicí - Zac. Oženil se také v roce 2006 s Kate Tuckerovou a i on vychovává 2 syny.

Hanson v dobách největší slávyHanson v dobách největší slávy
Skupina Hanson nyníSkupina Hanson nyní

2. BOYZONE
Ronan Keating, Stephen Gately, Shane Lynch, Keith Duffy a Michael Graham - to jsou pánové z Irska, členové skupiny Boyzone. Prodali více než 15 milionů desek a v Británii měli během šestileté kariéry 16 hitů v první čtyřce a šest hitů na prvním místě britské hitparády. Boyzone dal dohromady v roce 1994 jejich tehdejší manažer Louis Walsh, dnes porotce v britské verzi soutěže talentů X Factor. Kapela se rozpadla o šest let později pro neshody mezi Walshem a zpěvákem Keatingem. Ten se tehdy rozhodl pro sólovou dráhu. Mezi žijícimi členy již není Stephen Gately. Zemřel 10.10.2009 během pobytu na Mallorce - přirozenou smrtí.

Boyzone na počátku kariéryBoyzone na počátku kariéry

Boyzone - současnostBoyzone - současnost

Boyzone také natáčeli svůj videoklip v Praze.....pokračování.

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS