Registrace

Otto Knows předskokanem pražského koncertu Swedish House Mafia

Otto Knows předskokanem pražského koncertu Swedish House Mafia
27. listopadu 2012 | Autor: Redakce Napařbě.cz Koncerty

Management Swedish House Mafia potvrdil zprávu o předskokanovi pražského koncertu Swedish House Mafia, který se koná už ve čtvrtek, 29. listopadu v O2 areně. Předskokanem bude DJ Otto Knows.

"Management Swedish House Mafia potvrdil, že předskokanem pražské show bude švédský DJ Otto Knows, který už v minulosti se Swedish House Mafia už spolupracoval. Jeho hitovka Million Voices je pověstná - v britských UK Dance charts je druhá a všude po Evropě hýbe hitparádami. Otto Knows spolupracuje například také s dalším švédským věhlasným DJem a producentem Aviciim." informovala promotérka z Fource Entertainment, Dominika Janigová.

Otto KnowsOtto Knows

Vstupenky na pražský koncert jsou stále v prodeji, byť se jejich množství s každým dalším dnem blíže akci zmenšuje, informují pořadatelé. Švédský trojlístek nedávno překonal během pouhých devíti týdnů hranici jednoho milionu prodaných kusů singlu Don't You Worry Child. Jako jedna z nejúspěšnějších skladeb současnosti určitě zazní i během show v pražské O2 areně 29.11.

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS