Registrace

Páteční Rezonance s italskou Anime !

Páteční Rezonance s italskou Anime !
22. listopadu 2013 | Autor: Redakce Napařbě.cz Akce v klubech

Rezonance se potká již dnes 22. listopadu s nejznámější českou hardcore party Devastator v pražském Storm Clubu! Dorazí sem královna italského hardcoru, známá pod přezdívkou Anime a holandské hardstylové hvězdy z věhlasných labelů Scantraxx a Dirtyworkz – Shockerz a Inner Heat. Těšte se na kvalitní hardstyle & hardcore párty přímo v centru Prahy v nově otevřeném Storm Clubu pod taktovkou IMI Dance!

Tak nezapomeňte, hardcore italia zavítá do Prahy už zítra 22. listopadu a ti kdo si užili vystoupení Angerfista, Psyko Punkz, Mad Doga či In-Phase a dalších na Imagination Festivalu zde rozhodně nesmí chybět!

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS