Registrace

PHARRELL WILLIAMS dnes vydá nové album “G I R L”

PHARRELL WILLIAMS dnes vydá nové album “G  I  R  L”

Světová superstar Pharrell Williams dnes vydává své první album na labelu Columbia Records, které ponese jméno G I R L. To bude obsahovat i současný megahit a zároveň skladbu nominovanou na Oscara "Happy".

Singl "Happy", který je titulní skladbou k filmu Despicable Me 2 (Já, padouch 2), se výjimečně rychle stal světovým fenoménem a rádiových hitem. V současné době se drží na prvním místě iTunes singlových žebříčků ve více než 175 zemích světa (vč. České republiky) a prodalo se ho do dnešního dne více než 2,3 miliónů kusů.

"Když mně Columbia Records nabídla příležitost natočit u nich nové album, napadli mě tři věci,"
říká Pharrell. "První byl pocit, jaká je to pro mě čest. Když jsem si uvědomil, že mají zájem se mnou spolupracovat na novém albu, což byl vždycky můj sen. Druhá věc, která mě napadla, že to musí být něco naprosto výjimečného a slavnostního. No, a za třetí jsem věděl, že název alba musí být G I R L. Doufám, že se vám bude líbit."Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS