Registrace

Pink se ukazuje zcela nahá - na podporu

Pink se ukazuje zcela nahá - na podporu
23. února 2015 | Autor: Redakce Napařbě.cz

Popová zpěvačka Pink v rámci boje proti nošení kožešin neváhá ukázat se na transparentech zcela nahá. Pod heslem Budu raději nahá, než nosit kožešinu se tak zapojila do stejnojmenné kampaně organizace pro etické zacházení se zvířaty PETA. 


Zatímco některé hvězdy jako Kim Kardashianová pózují nahé v časopisech bez nějakého důvodu, pětatřicetiletá Pink se raději obnažuje pro dobrou věc. "Bohužel jsem prošla obdobím, kdy jsem byla velmi sobecká a několikrát jsem je nosila. Ale zmoudřela jsem a kožešiny již zcela bojkotuji. Přeji si, aby si každý uvědomil mučení, kterým trpí zvířata kvůli módě," řekla americká rebelka.


Nový zájem médií o svou osobu umocnila podle webu šokujícím prohlášením na adresu uživatelů kožešin. "Doufám, že osoby, které nosí kožešiny, se stanou terčem útoku stejného zvířete, jehož kožešinu mají na sobě," řekla podle portálu Cosmopolitan zpěvačka, která v květnu 2013 vystoupila i ve vyprodané O2 areně v Praze.

Před Pink podobně vystupovaly proti nošení kožešin například supermodelka Naomi Campbellová a herečka Eva Mendesová. Mezi hvězdy, které se naopak přes protesty PETA rády ukazují v kožešinách, jsou například zpěvačka Rihanna, topmodelka Kate Mossová a herečka Miley Cyrusová.

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS