Registrace

Písničkář Pokáč se na přání fanoušků vrací do Šumperka

Písničkář Pokáč se na přání fanoušků vrací do Šumperka
2. března 2020 | Autor: Redakce Napařbě.cz Koncerty

Ocenění Platinová deska za debutové album Vlasy, nominace na Objev roku 2017 v anketách Český Slavík a Ceny Anděl, miliony zhlédnutí na YouTube, vyprodaný koncert ve Foru Karlín. Tím vším se může pyšnit nejvýraznější písničkář nové generace Pokáč, který se na základě loňského úspěšného vystoupení a četná přání fanoušků vrátí ve středu 11. března do Domu kultury Šumperk.

Jeho druhé CD Úplně Levej, které již stihlo získat Zlatou desku, je ovšem zcela jiná písnička. Nové album představí na jarním turné POKÁČOVO JARO 2020. „Dorazte na zcela unikátní koncertní šňůru, která se nedá popsat slovy, ta se musí zažít," zve nejen šumperské fanoušky produkční domu kultury Michaela Horáková a uvádí, že na úvod koncertu vystoupí špička českého cellofolku Pavel Čadek.

Popularitu veřejnosti získal svým mimořádně vtipným a nápaditým textům, které zhudebňuje nejen pro své desky. Je také dvorním textařem zpěváka Voxela, má za sebou spolupráci s mnoha úspěšnými interprety - podílel se například na několika písních skupiny Mirai či Jakuba Děkana.

„Pro fanoušky tohoto vtipného sympaťáka máme důležitou zprávu. Již nyní díky obrovského zájmu o tento koncert je četná část vstupenek prodána. Doporučujeme proto dlouho neotálet s jejich nákupem," dodává s nadšením produkční DK Šumperk.

Koncert písničkářů Pokáče a Pavla Čadka začne ve středu 11. března od půl osmé večer. Vstupné v předprodeji je 350 Kč, v den akce podraží o padesátikorunu.

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS