Registrace

Podívejte se na dokument Android Asteroid – Mission To Abey Road

Podívejte se na dokument Android Asteroid – Mission To Abey Road

Skupina Android Asteroid kolem muzikantů Tomáše Konůpky a Honzy Pospíšila vypoustila na youtube dokument o jejich unikátní Mission to Abbey Road. Pohodlně se posaďte, ztlumte si vyzvánění na mobilu, otevřete lahev dobrého vína a ponořte se do snímku, který zaznamenává sen několika muzikantů natočit pár písniček ve slavném studiu v Londýně, na nástroje, které před nimi drželi v rukou The Beatles, Queen, Massive Attack, Sting a mnozí další.

A když už Android Asteroid v Londýně byli, využili pozvání do Red Bull Studia natočit singl s ú nás dobře známým hiphopovým producentem DJ Vadimem a vokalistkou Yarah Bravo. Studio. Zvuk. Ucho. Hypnotická muzika Android Asteroid může svádět k poslechu se zavřenýma očima. Vy se ale dokument Mission To Abbey Road rozhodně podívejte.

Android Asteroid | Mission To Abbey Road - hudební dokument
Režie: Prokop Motl, Jan Pospíšil, Tomáš Konůpka
CZ, 2013, česká verze, 68 min, 5.1 Surround

Účinkují: Jan Pospíšil, Tomáš Konůpka, Annamaria Almeida, Viliam Béreš, Miloš Dvořáček, Lukáš Martinek, Jan Steinsdörfer Marta Minárik, Jan Vondráček, Affro, Dj Vadim, Yarah Bravo, Pavel Fuksa a další.

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS