Registrace

Pomozte přírodě, Mighty Sounds i sobě

Pomozte přírodě, Mighty Sounds i sobě
7. června 2013 | Autor: Redakce Napařbě.cz Festivaly

Festival Mighty Sounds a nejúspěšnější crowdfundinový portál Hithit.cz spojili síly, aby zásadní událost pro všechny fanoušky punku, rock'n'rollu, punkrocku, ska, rockabilly a dalších žánrů udělali ještě lepší než byla tato hudební přehlídka dosud. "Chceme být být ještě o kus příjemnější a ohleduplnější ke svému okolí než loni. Letos jsme si dali za úkol vyměnit tuny nepraktického plastového nádobí za rozložitelné eko nádobí, ze kterého se navíc skvěle jí," říkají organizátoři Mighty Sounds.

Tácky a příbory, které jsou vyrobené ze spadaných palmových listů, jsou ale o dost dražší, než dosud používané tácky plastové. Přes Hithit.cz proto promotéři zkouší na ekologický projekt získat drobnější i větší příspěvky právě od příznivců hudební přehlídky, která se letos bude konat 19. - 21. 7. tradičně na letišti v Táboře. Za prvních pár dnů jim fanoušci už poslali téměř 40 tisíc korun.


Za drobné i větší příspěvky organizátoři nabízí celou škálu odměn, od dobrého pocitu a zařazení do jmenného seznamu mecenášů přes festivalový merchandise po VIP vstupenky a unikátní pobyt v backstagi spolu s kapelami a organizátory. Víc informací najdete na stránkách projektu https://www.hithit.com/cs/project/159/ekologicke-nadobi-na-festivalu-mighty-sounds?variant=a


Už devátý ročník festivalu, který letos přiveze mimo jiné Suicidal Tendencies, The Subways, Ky-Mani Marleyho nebo Skindred, se snaží každoročně zvýšit komfort pro návštěvníky a přispět tak k atmosféře, o které drtivá většina fanoušků tvrdí, že je v České republice naprosto unikátní. Podpořte dobrou myšlenku, pomozte udělat Mighty Sounds ještě lepší a získejte za to navíc odměnu od organizátorů!

"My jsme rádi, že prostřednictvím Hithit.cz, vzniká projekt, který přispěje ke komfortu návštěvníků nám sympatického festivalu Mighty Sounds, a navíc uleví ekologické zátěži, která logicky z takto masové akce vzniká," říká za crowdfundingový portál Hithit.cz jeden ze spolumajitelů Pavel Eichler.

www.hithit.com
www.mightysounds.cz

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS