Registrace

Pop-rocková formace Last Time připravuje videoklip. Než ho však vydá, připomene se fanouškům pomocí turné.

Pop-rocková formace Last Time připravuje videoklip. Než ho však  vydá, připomene se fanouškům pomocí turné.
6. září 2012 | Autor: Tom4sino Hudební novinky Koncerty

Tříčlenná kapela Last Time Vás rozhodně při poslechu jejich písniček nenechá klidně sedět. Všichni členové kapely pocházejí z Moravské Třebové a rozhodli se založit kapelu v roce 2006, kdy byli ještě mladí kluci. Od té doby se v kapele spoustu věcí změnilo. Nejen, že hudba a texty jsou stále kvalitnější, ale také v současné době již kluci vyrostli a stali se z nich, díky některým textům, lamači spousty dívčích srdcí.

Krom toho, že kapela má za sebou spousty vystoupení na stovce koncertech, projektech a festivalech, mohli jste je také shlédnout na jednom pódiu s kapelami jako UDG, Koblížc!, Divokej Bill, Bárou Zemanovou a dalšíma. Všechny fanoušky však kapela potěší připravovaným videoklipem, jehož ukázku fanoušci uvidí již na turné, na které vyjíždějí spolu s brněnskou kapelou Crash Road. „NETWOR tour 2012", které produkuje NetwIN production začíná již v pátek, 7.9.2012 v brněnském klubu Melodka.

Kapela Last Time

Koncerty kapely Last Time:

  • Brno – hudební klub Melodka – 7. 9. 2012
  • Praha – hudební klub Rock Cafe – 13. 9. 2012
  • Ostrava – hudební klub Barrák – 14. 9. 2012
  • Jihlava – hudební klub Ježek – 27. 9. 2012
  • Olomouc – hudební klub Scube – 28. 9. 2012

Pokud hudbu kapel Last Time či Crash Road neznáte, připravili jsme pro Vás speciální prezentační album na http://www.youtube.com/playlist?list=PL058409771BE2718E, kde najdete to nejlepší z jejich šuplíku.

Kapela Last Time

Vstupné na všech zastávkách bude činit 99, - a koncerty začínají ve 20:00 hod. Na prvních 100 návštěvníků čekají na každém koncertu také ke vstupence dárky.

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS