Registrace

Poslední výhodné vstupenky na Tiësto

Poslední výhodné vstupenky na Tiësto
13. září 2010 | Autor: Redakce Napařbě.cz Akce v klubech

Vystoupení holandského legendárního producenta Tiësta, který vystoupí v rámci svého světového turné Kaleidoscope World Tour, v neděli 19. září v pražském klubu SaSaZu se rychle blíží.

Těm, kteří si nechtějí nechat ujít strhující show, která bude mít v klubovém prostředí zcela specifickou atmosféru, doporučujeme neotálet s nákupem omezeného počtu vstupenek. Základní vstupenky jsou v prodeji za současnou nejvýhodnější cenu 990 Kč, která od 13. do 19. září vzroste na 1090 Kč. Na místě pak bude vstupné činit 1190 Kč. Dále jsou v omezeném množství v prodeji VIP vstupenky na VIP galerii, a to za 1590 Kč. Tyto vstupenky koupíte pouze prostřednictvím sítě www.ticketpro.cz. Ceny všech vstupenek jsou uvedeny včetně DPH a všech poplatků. Více info na www.unitedmusic.czwww.tiesto.com

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS