Registrace

Potmě v ZOO se světluškou a českým rozhlasem!

Potmě v ZOO se světluškou a českým rozhlasem!

Jaký je svět bez barev a světla? Přijďte to vyzkoušet na vlastní kůži 25. a 26. srpna v pražské ZOO! Světluška a Český rozhlas připravili pro malé i velké návštěvníky den plný zábavy.

Těšit se můžete na hádanky, hry a soutěže, při kterých budete muset zapojit všechny smysly kromě zraku, na ukázku výcviku vodících psů, písničkový recitál Ryba z Havaje Zory Jandové, bláznivé divadelní představení Radio Crazy či slosování tomboly o zajímavé ceny. Pro malé i velké návštěvníky bude přistaven originální zatemněný autobus s Kavárnou POTMĚ, ve kterém Vás obslouží nevidomí kavárníci.

Slavnostní otevření Kavárny POTMĚ a zahájení programu proběhne v 10 hodin společně s moderátorkou Martinou Kociánovou, ředitelem pražské ZOO Pavlem Bobkem, ředitelkou Nadačního fondu Českého rozhlasu Martinou Kaderkovu a Jakubem Čížkem, ředitelem Odboru komunikace a vnějších vztahů Českého rozhlasu. Vypít si šálek vyhlášené černočerné kávy můžete po oba dva dny od 10 do 18 hodin v blízkosti dětské ZOO a amfiteátru
Kavárnu POTMĚ v autobusu představila Světluška začátkem července na Ovocném trhu v Praze. Prvními pasažéry na palubě byli patronka Aneta Langerová, Hana Maciuchová, Tomáš Klus, Klára Issová, Pavel Nový, Anna Polívková a Lucie Výborná. „Návštěvou pojízdné Kavárny POTMĚ jsem získala originální zážitek. Ztichla jsem a zpokorněla. Tleskám Světlušce a děkuji za příjemnou společnost v kavárně Anetě Langerové a Tomášovi Klusovi a za elegantní obsluhu a laskavou navigaci děkuji ze srdce Katce," řekla bezprostředně po návštěvě kavárny herečka Hana Maciuchová.

Poté se Kavárna POTMĚ vydala na své první turné do Ostravy a pokračovala dále na Letní filmovou školu v Uherském Hradišti. Návštěvou Kavárny POTMĚ přispějete 100 Kč do sbírky Světluška, jako vzpomínku na nevšední zážitek si odnesete hrníček.

Na palubu Kavárny POTMĚ můžete nastoupit ještě v září a říjnu:

  • Brno, 9. - 12. 9., mezi Galerií Vaňkovka a Triniti Office Center
  • Jičín - Město pohádky, 14. - 16. 9., Valdštejnovo náměstí
  • Říčany, 21. 9., Masarykovo náměstí
  • Hradec Králové, 29. - 30. 9., centrum
  • Písek - Film Festival, 6. - 7. 10., Velké náměstí
Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS