Registrace

Předprodej vstupenek do stanového městečka

Předprodej vstupenek do stanového městečka

Open Air Festival už teď myslí na rodiny s dětmi. Pro ty, kteří nechtějí nechávat své ratolesti doma, přichystal speciální nabídku. Od 1. března bude zahájen předprodej vstupenek do stanového městečka pro rodiny s dětmi do 12 let.

Cena ubytovací vstupenky vč. parkovného je 500 Kč. Rodiny si tak za zvýhodněnou cenu rezervují místo v oddělené zóně stanového městečka, které jim nabízí i potřebný komfort.

Nemusíte se obávat omezení týkající se maximálního počtu potomků, které s sebou do obytné zóny chcete vzít. Žádný strop uvádět nebudeme. Pořadatelé vyhradili rodinám s dětmi nejklidnější a nejhlídanější zónu stanového městečka. Kromě toho zde stanující budou mít kvalitní zázemí včetně sociálního zařízení, zdroje pitné vody a možnosti parkování auta u stanu. Děti i rodiče tak budou moci spát v klidu a beze strachu.

S nákupem vstupenky pořadatelé doporučují neotálet – kapacita je omezená a v loňském roce byl o tuto službu velký zájem. Více informací naleznete v sekci vstupenky: http://www.openairfestival.cz/vstupenky

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS