Registrace

Projekt Parabelum

Projekt Parabelum

Projekt Parabelum pokřtí 17.11. v klubu Futurum nové album Radiola! Praha - Projekt Parabelum pokřtí 17.11. v pražském klubu Futurum své druhé album s názvem „Radiola“. K této příležitosti si skupina přizvala legendární Jolly Joker&P.B.U. a kapelu Crosscheck!

Po šesti letech od první desky „Loading …“ vydává Projekt Parabelum nové album „Radiola“, které navazuje na debut tvrdým kytarovým zvukem a ostrými bicími ve spojení s elektronickými samply. Celkově nachází tato kolekce opět inspiraci ve fiktivním světě počítačových her, která se bude promítat i do živých vystoupení (kostýmy, světla). Během listopadu a prosince čeká kapelu k nové desce ještě dalších sedm koncertů po celé republice.

Projekt Parabelum založili v roce 2001 dva členové kultovních Kurtizán z 25.avenue (Simon, Wiking) společně se Sakalou z kapely Anarchuz. Skupina si záhy našla své místo v programu velkých letních festivalů (Trutnov, Rock for People, Rock na Valníku a dalších). Po několika personálních změnách se mikrofonu na sklonku roku 2008 ujal opět Simon, na post baskytaristy byl přizván Martin Řápek alias Mateusz (Jo-Ann) a za bicí usedá Gu-staff (LUS3).

Data a místa konání koncertů:

  • 17.11.2010 – Praha – Futurum – křest CD Radiola
  • 19.11.2010 – Přelouč – Kenya Bar
  • 26.11.2010 – České Budějovice – KD Vltava
  • 27.11.2010 – Česká Třebová – KD
  • 04.12.2010 – Slaný – MC Grand – Zimní valník
  • 11.12.2010 – Ostrov nad Ohří – M klub
  • 17.12.2010 – Šumperk – Kotelna
  • 18.12.2010 – Domažlice – Moskyto bar

Stránky Projektu Parabelum:

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS