Registrace

První singl z nového alba od Debbi

První singl z nového alba od Debbi

Po singlu „Touch The Sun", který se stal nejhranější domácí skladbou loňského roku v českém éteru a získal ocenění Anděl v prestižní kategorii Skladba roku, Debbi začátkem letošního roku vokálně vypomohla rapperovi Lipovi v jeho songu „Ležím v tvé blízkosti".

Ten se stal okamžitě velkým internetovým, a následně i rádiovým hitem, čímž se Debbi a její nezaměnitelný „nemocný" hlas již nastálo zabydlel v nejvyšších rotacích českých i moravských rádií.

Debbi - By My SideDebbi - By My Side

O "By My Side"

"By My Side" je název prvního singlu z připravovaného nového alba devatenáctileté zpěvačky, které v současné době dokončuje ve studiu RePrague opět pod vedením producenta Martina Ledviny a celého vítězného teamu z debutového alba. Pilotní singl se tentokrát nese v tanečnějším soundu, než tomu bylo v minulosti, ale přesto svým způsobem navazuje na zatím největší zpěvaččin hit. Důkazem toho je, že i tentokrát značka Metaxa využila silného hudebního a vokálního motivu pro svoji nadcházející podzimní masivní TV kampaň. K singlu „By My Side" se právě v těchto dnech natáčí videoklip.

DebbiDebbi

Více info na:

autoři: Graus/Kachút/Zubák/T. Puskailer

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS