Registrace

Radio City rozdává 150.000 Kč v nové hře

Radio City rozdává 150.000 Kč v nové hře
20. října 2013 | Autor: Redakce Napařbě.cz Rádia a TV

Tři hlasy, tři jména a velké peníze ve hře! To je nová velká podzimní hra o 150.000 Kč, kterou připravilo pražské radio City ve spolupráci s novým mobilním operátorem Centropol. Každé všední ráno pustí moderátoři Vojta Efler a Iva Lecká slogan „více hudby, méně slov" namluvený známými osobnostmi a úkolem posluchačů je odhalit ve vysílání hlasy, které ho namluvily.

Rovných 150.000 Kč může už brzy vynést posluchačům pražského radia City 93,7 FM bystrý a pozorný sluch v nové velké hře KDOPAK TO MLUVÍ? „Chtěli bychom posluchačům před vánocemi trochu vylepšit finanční rozpočty. Bude jen na nich, co si budou chtít za vyhrané peníze pořídit. Může to být dovolená v teple, vánoční dárky, rekonstrukce bytu, zbrusu nový mobil nebo téměř nekonečné nákupy. To vše díky radiu City a také našemu partnerovi, kterým je nový nezávislý mobilní operátor Centropol" říká Bára Lukášová, programová ředitelka stanice. Nepůjde totiž jen o peníze, které získá ten nejbystřejší, ale také o tisíce volných minut na telefonování pro všechny hráče. Hra startuje v pondělí 21. října 2013. Soutěžit může jen registrovaný posluchač, který se přihlásí prostřednictvím formuláře na webových stránkách www.radiocity.cz.

Každé všední ráno před osmou zavolají moderátoři Vojta Efler a Iva Lecká jednomu z registrovaných posluchačů, který bude mít možnost soutěžit o 150.000 Kč. Jednotlivá slova staničního sloganu radia City jsou naceněny následujícím způsobem: kdo uhodne sousloví VÍCE HUDBY, vyhrává 20 000,- Kč, slovo MÉNĚ odmění radio City 30 000,- Kč a za uhodnutí třetí části sloganu SLOV pak 100 000,- Kč. Kdo už jednou vyhrál, může hrát také v dalším kole. Centropol navíc věnuje každému soutěžícímu, kterému moderátoři radia City zavolají, SIM kartu s tisíci volnými minutami pro volání. Pravidla hry i registrační formulář jsou zveřejněny na webových stránkách www.radiocity.cz.

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS