Registrace

RADKU „GIPSY“, PALEC NAHORU!!

RADKU „GIPSY“,  PALEC NAHORU!!
10. září 2012 | Autor: Lela Hudební novinky

Radek Banga ze skupiny Gipsy.cz je zapojen do projektu „Když chceš, tak to dokážeš!". Ptáte se, proč zrovna on? Kdo víc by mohl vyprávět žákům základních a škol o životě? Životě s problematickým rodinným zázemím, o životě s předsudky a slovy jako diskriminace, šikana, rasismus!? 

Jelikož stále více mladých lidí žije bez opravdových přátel, všímavosti svých rodin a pozitivnímu přístupu  k životu, tento program se snaží o nápravu a vede žáky k zamyšlení.

Na onu správnou cestu je motivuje hudebník, textař a zpěvák Radek Gipsy Banga. Poutavě vypráví svůj životní příběh.

Pomáhá řešit krizové situace, nenásilnou formou motivuje svým příkladem všechny k životu bez násilí, drog a především nesnášenlivosti. Celý projekt je pod záštitou vlády ČR pro lidská práva.

Projekt běží pár měsíců a nyní se již rozšiřuje do každého krajského města a mnoha škol. Mimořádnou stopu v žácích Radoslav Banga zanechává, když navštíví rómské školy a ty jedince, kteří mají podobné zkušenosti z dětství. Tento preventivní program má opravdu smysl.

Je dobře, že někomu není lhostejný život druhých a stav naší společnosti.

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS