Registrace

Red Bull BC One Cypher, taneční battle bez gravitačních zákonů

Red Bull BC One Cypher, taneční battle bez gravitačních zákonů
21. května 2014 | Autor: Redakce Napařbě.cz Akce v klubech

Honza (Jan Mika) reprezentuje Penfill Crew, je vítězem mnoha tuzemských battlů a nelze nezmínit jeho loňskou výhru na vychodo-evropské kvalifikaci UK B-Boy Championships. Twister (Oliver Pirhala) je dvojnásobným vítězem (2012 a 2014) nejprestižnějšího eventu 1vs1 na Slovensku NEW YEAR BATTLE. Mic Czech (Michal Belán) svou přezdívku získal v New Yorku, je všestranným bboyem a se svou crew či sám vyhrál většinu klíčových battlů v ČR. El Prcinho (Ondrej Hadidom) je vítězem NEW YEAR BATTLE 2013, nejprestižnějšího 1vs1 eventu na Slovensku.

Největší taneční bitva roku se blíží. Už tento pátek se utká stovka česko-slovenských bboys a bgrils o účast v sobotním finále Red Bull BC One Cypher. V ultimátním souboji se budou snažit přiblížit se světovému finále této nejprestižnější bboyingové soutěže na světě. Vítěze vybere hvězdná sestava, o muziku se postará skvělý DJ Smirnoff a česká hiphopová kapela Champion Sound.


Nekompromisní prostor Rock Opery v pražských Holešovicích v pátek a v sobotu obsadí vynikající tanečníci – bboys a bgirls, pro které jakoby neplatila gravitace. Poprvé v české historii budou mít možnost vybojovat si účast na východo-evropském finále 13. září v chorvatském Záhřebu, odkud už je to jen kousek do světového finále, které se letos uskuteční na konci listopadu v Paříži.

Ale zpět do Prahy. Ve finále bývalé federace je jen 16 míst, z toho osm zabrali nasazení tanečníci a o druhou osmičku se popere stovka kvalifikantů. Lokální bboys a bgirls bude hodnotit porota ve složení Lil G (Venezuela), Kleju (Polsko) a Robin (Rusko).

Jak bude sobotní finále Red Bull BC One Cypher probíhat?
Bboys a bgirls se proti sobě postaví v klasickém pavouku, v prvním kole a semifinále bodou mít dva taneční vstupy, ve finále tři. Vítěz může být jen jeden. Hnát je bude zaplněná aréna fanatických fanoušků.Na koho se stopro můžete těšit, kdo z česko-slovenských bboys je nasazený?

Alfonzo (Petr Hechter), jedna z nejvýznamnějších postav domácí scény, člen Survivals. Ze Slovenska přijede tamní legenda Miniboj Killa (Marcel Vaľko), držitel titulu mistra světa v organizaci IDO a tří titulů Top Slovak Bboy Award. Čech Sigiboy (Jakub Sigmund) se bboyingu věnuje už 12 let a sbíral taneční zkušenosti i ve Finsku.

Tahle sestava nikoho nemůže nechat na pochybách, že Rock Opera v holešovické tržnici, kde se Red Bull BC One Cypher v pátek a v sobotu koná, zažije výjimečnou show plný úchvatných tanečních kreací. Nenechte si ujít, poznejte zblízka tanečníky, nad jejichž schopnostmi zůstává rozum stát.

Další info: www.redbull.cz/cypher

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS