Registrace

Rock Café - Curlies - Křest nového alba „Dobrý den, těší mě…“

Rock Café - Curlies - Křest nového alba „Dobrý den, těší mě…“
9. června 2012 | Autor: Redakce Napařbě.cz Hudební novinky

Našlápnutý punk plný skotských dud, to znamená jediné, křest debutového alba „Dobrý den, těší mě…“ od kapely CURLIES 15. června v pražském Rock Café!

Klub bude otevřený od 19:00. Jako hosté vystoupí domažlická kapela Sticx a plzeňští Cheers! V průběhu večera zazní všech 11 skladeb z nového alba, vydaného pod vydavatelstvím A­vik.

Deska vznikla v plzeňském studiu Pavla Broma Ex-Avik. “Celý večer, bude napěchovaný zběsilou muzikou, nenecháme Vás vydechnout!“ slibuje dudák Michal Straka.

Kapela Curlies hraje circus-punk, což lze přiblížit jako svižnou, energickou, veselou, muziku. Svůj podíl na této charakteristice nesou skotské dudy.

Kapela odstartovala v minulém roce na jaře a skočila rovnýma nohama do festivalové sezóny. „Vloni byl nejúspěšnější Šternberk, Zelesa a Žafest. Letos máte možnost si nás poslechnout třeba na Otrock festu, Punk rebel festu anebo Coombál open air, “ shrnuje zpěvák a kytarista kapely Marek Bláha.

Podrobnější informace o křtu a kapele naleznete na adrese www.curlies.cz, nebo na kapelním Facebooku.

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS