Registrace

ROCK CO ROK OPEN AIR FESTIVAL 2013

ROCK CO ROK OPEN AIR FESTIVAL 2013
7. června 2013 | Autor: Redakce Napařbě.cz Festivaly

V nádherném prostředí zámeckého parku v Libochovicích pořádá o prvním červencovém víkendu občanské sdružení Rock co rok festival pod širým nebem, který je určen pro všechny návštěvníky bez rozdílu věku. Festival po výborných zkušenostech z předchozích ročníků opět nabídne kulturní a společenské vyžití a smysluplné trávení volného času především dětem a neorganizované mládeži.

Již 7. ročník populárního open air festivalu se uskuteční v Libochovicích v termínu 5.-6.7. 2013. Návštěvníci se, krom skvělé hudby v podání známých i regionálních kapel, mohou těšit na širokou škálu občerstvení, přátelskou atmosféru, příjemné prostředí i doplňkové aktivity.

Letošní ročník open air festivalu přivede do Libochovic krom známých hudebních skupin, jako jsou praotcové českého ska, skupina Sto zvířat,pražská punková skupina SPS či folkový písničkář Xindl X také příznivce punkrockové kapely Hot Pants z Kadaně. Milovníky punkrocku dále poteší kapela Pohádkový rivajvl či Xacru!.

Dále se můžete těšit na alternative-post hardcore z Lovosic Gun Joking či na kapelu Magma hotel se svým nezaměnitelným neoklishe-psychedelic-hiphop-hc-funk stylem. V neposlední řadě je třeba zmínit i lounskou rockovou kapelu Beruška a kapelu Noble Crops, která hraje hudbu s prvky crossoveru a rock'n' rollu.

Open air festival odstartuje již v pátek tradiční zábavou s místní 100% živou hudební skupinou No to snad není možný. Chybět nebude ani veliké stanové městečko nebo možnost koupání v řece Ohři. Historie chtiví návštěvníci mohou navštívit nedaleký zámek přímo v Libochovicích či zříceninu hradu Házmburka.

Kromě toho potěší všichni také svoje chuťové buňky, neboť bude připraveno nonstop bohaté občerstvení, k pití samozřejmě nebude chybět pivo, alko i nealko. Pro děti je připraven dětský koutek.

Smyslem činnosti ROCK CO ROK o.s. je prevence negativních jevů ve společnosti, smysluplné trávení volného času a upevňování přátelského vztahu k přírodě, historii, kultuře, sportu a lidem kolem nás. RCR chce všem bez rozdílu věku nabízet kulturní (hudbu, divadlo, film), společenské (dětské dny, karnevaly) a sportovní (Koloběžkyáda, Kulatý svět) vyžití během celého roku.Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS