Registrace

Roman Holý, Matěj Ruppert a DJ Pompeiy na Prague Beach zdarma

Roman Holý, Matěj Ruppert a DJ Pompeiy na Prague Beach zdarma
2. září 2015 | Autor: Redakce Napařbě.cz Koncerty

V pátek 4. září ožije smíchovská Prague Beach hudebním mejdanem za účasti G-Point Hunters - unikátního projektu, za kterým stojí oceňovaná dvojice Roman Holý a Matěj Ruppert. O warm up i závěrečnou afterparty se postará charismatický DJ Pompeiy. Vstupenky zdarma lze získat po registraci na www.objevtevicemuziky.cz.

Party na smíchovském Hořejším nábřeží zahájí v 19.00 hvězda české DJ scény DJ Pompeiy, reprezentant České republiky a Slovenska v nejprestižnější DJské soutěži Burn Residency 2014. Ve 21.00 vystoupí jedna z nejvíce oceňovaných kombinací současné české populární scény G-Point Hunters spojující klávesy předního funkového producenta Romana Holého a zpěv charismatického Matěje Rupperta. Tvorba dvojice se vyznačuje originální kompozicí, která slibuje nepřenosný a neopakovatelný hudební zážitek. Závěrečná afterparty trvající do brzkých ranních hodin proběhne opět pod taktovkou zkušeného DJ Pompeiye.

Line-up:

19.00 - 21.00 DJ Pompeiy (warm up set)
21:00 - 22:00 G Point Live!
22.00 - 24:00 Roman Holý a Matěj Ruppert DJ set
24:00 - 02.00 DJ Pompeiy (afterparty set)

Smíchovská pláž v blízkosti železničního mostu, přímo proti Rašínově nábřeží nabídne bar s alkoholickými i nealkoholickými nápoji, stánek s občerstvením, k sezení stylové fatboye a především jedinečnou atmosféru pláže s výhledem na Vltavu a Vyšehrad.

Vstupenky zdarma lze získat po registraci na webových stránkách www.objevtevicemuziky.cz. Podmínkou je předložení vygenerovaného voucheru a dokladu totožnosti na pokladně Prague Beach. Výdej vstupenek proběhne od 18:00 do 21:30 hodin. Voucher je nepřenosný. Akce se mohou zúčastnit pouze osoby starší 18 let. Více informací naleznete na www.objevtevicemuziky.cz.

Více informací o akci:

Kdy: 4.9.2015
Kde: Prague Beach, Hořejší nábřeží 2, Praha
Kdo: G-Point Hunters (Roman Holý a Matěj Ruppert)
Podmínkou získání vstupu zdarma je registrace na www.objevtevicemuziky.cz.

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS