Registrace

Rozhovory s Röyksopp a dalšími hvězdami

Rozhovory s Röyksopp a dalšími hvězdami

43 nových pořadů přidává na svůj web Open Air Festival a mezi nimi například rozhovor s hvězdami akce norskými elektronickými kouzelníky Röyksopp nebo kapelami jako Monkey Business, Kosheen DJs a dalšími.

Panenský Týnec – 43 nových pořadů přidává na svůj web Open Air Festival a mezi nimi například rozhovor s hvězdami akce norskými elektronickými kouzelníky Röyksopp nebo kapelami jako Monkey Business, Kosheen DJs a dalšími. Tato videa vznikla jako součást historicky nejrozsáhlejšího živého online přenosu z českého festivalu a návštěvníci stránek www.openairfestival.cz je najdou v sekci Open TV. Streaming Open Air Festivalu sledovalo přes 23 tisíc unikátních diváků a k vidění byl mimo jiné i kompletní koncert britské hvězdy Kasabian.

Živý přenos z 16 kamer a pomocí čtyř střihačů Letiště v Panenském Týnci jako by se mělo stát dějištěm přenosu do některé světové hudební televize. 16 kamer, čtyři střižny, šest záznamových zařízení a desítky lidí ve štábu. To vše kvůli live streamingu, který byl dosud největším živým přenosem na internet v historii českých hudebních festivalů. Ovšem streaming měl ještě více unikátních vlastností:

  • Technologie Smooth Streaming byla na Open Air Festivalu využita vůbec poprvé v ČR, a to díky společnosti Telefónica O2
  • Celý streaming provázel neustálý informační servis o dění na festivalu přímo v rámci přehrávače
  • Streaming běžel na dvou technologiích (Silverlight a Flash) tak, aby jej mohlo sledovat maximum diváků
  • Streaming umožňoval divákovi kdykoliv „návrat zpět v čase“ během vysílání
  • Festivalový štáb živě přenášel vystoupení více než 50 interpretů, včetně rozhovorů s desítkami z nich

Na festivalovém přenosu spolupracovalo několik společností. Realizace byla dílem společnosti Telefónica O2, která spolupracovala s firmami Livebox, Computer Systems Consulting, PRO-ZETA a televizí Open TV. Streaming běžel nejen na webu www.openairfestival.cz, ale také na stránkách největšího zpravodajského portálu iDnes.cz. Dalšími mediálními partnery streamingu byla TV Prima, Prima Cool a Óčko TV.

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS