Registrace

ROZTOČ TO S AXE TWIST

ROZTOČ TO S AXE TWIST
20. září 2010 | Autor: Redakce Napařbě.cz Akce v klubech

Praha, 15. září 2010 – AXE Angels jsou zpět! Po sérii letních párty pod širým nebem se legendární AXE párty vrací zpět do klubů. A s nimi i osm sexy trenérek flirtování, které vyléčí z nesmělosti i ty nejstydlivější. Osvědčené flirtovací triky prozradí v sobotu 18. září na AXE TWIST párty v Music Clubu Relax v Kasalicích u Lázní Bohdaneč.

AXE TWIST v sobě ukrývá vůni, která se mění. A stejně nezapomenutelná jako měnící se vůně AXE TWIST bude i sobotní párty v Kasalicích. Tajemství a výjimečnost deodorantu AXE TWIST spočívá v jeho extrémně vzrušující svěží vůní, která se během dne promění v jemnou a přitažlivou a dodá svému nositeli ten pravý pocit sebejistoty při flirtování. Dnešní moderní hektická doba klade na mladého muže vysoké nároky. Pokud chce uspět v tvrdé konkurenci, nesmí dopustit, aby se s ním žena nudila. Proto je čas na změnu, a proto přichází AXE Angels! Osm sexy dívek vyléčí z nesmělosti i ty nejstydlivější. AXE párty a AXE ANGELS vše změní! AXE TWIST udrží zájem holek a postará se o zábavu. Vedle super setů DJe Mr. Wee a DJe Koziče čeká na návštěvníky AXE TWIST párty atraktivní program, kterým bude provázet moderátor TV Óčko Jakub Kuba, a soutěž o skvělé ceny. Kluci si budou moci ve flirtovací hře otestovat své sváděcí fígly. A vítězové rozhodně neodejdou s prázdnou! Zůstat doma a nudit se, se nevyplatí, protože AXE TWIST je párty, která změní!

Více informací o plánovaných AXE TWIST párty naleznete na www.axe.cz

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS