Registrace

Rybičky 48 a Honzu Štrupa z Medvěd 009

Rybičky 48 a Honzu Štrupa z Medvěd 009

Česká pop-punková jednička Rybičky 48 ve složení Kuba Ryba, Petr Lebeda a Ondřej Štorek mezi sebe přibere nového člena. Má se jím stát zpěvák a kytarista Honza Štrup ze skupiny Medvěd 009. Premiérové společné vystoupení proběhne před koncertem finské rockové hvězdy The Rasmus na festivalu v Přeštěnicích.

Rybičky 48 mezi sebe vezmou Honzu Štrupa z Medvěd 009

Česká pop-punková jednička Rybičky 48 ve složení Kuba Ryba, Petr Lebeda a Ondřej Štorek mezi sebe přibere nového člena. Má se jím stát zpěvák a kytarista Honza Štrup ze skupiny Medvěd 009. Premiérové společné vystoupení proběhne před koncertem finské rockové hvězdy The Rasmus na festivalu v Přeštěnicích.

„Loni si s námi občas spontánně zahrál písničku Spratek Vratko Rohoň z Iné Kafé a ta atmosféra byla úžasná. Než vyrazíme na podzimní Vehicle tour s písničkami z nového alba, chceme fanouškům nabídnout zase něco navíc. S Honzou se známe dlouho, umí naše písničky. Zatím plánujeme společně asi dvanáct koncertů, “ řekl kytarista Petr Lebeda.

O jednu kytaru a hlas pestřejší a zajímavější koncerty Rybiček 48 si užijí tisíce příznivců této kutnohorské formace po celé republice. Většina vystoupení se odehraje na letních open-air festivalech. Poprvé společně zahrají v sobotu 11. července na hlavní scéně festivalu Přeštěnice před koncertem světově proslulé kapely The Rasmus, která je hlavním headlinerem festivalu.

„Vystoupení Rybiček 48 před slavnou finskou čtyřku jsme zařadili na základě výborné spolupráce v minulých ročnících, a reflektuje početnou fanouškovskou základnu pop-punkové jedničky na domácí scéně, “ uvedl na stránkách festivalu Přeštěnice produkční Josef Kašpar.

Už na 9. 9. 2009 mají Rybičky 48 pro své fanoušky připravenou další novinku. Po roce a půl od vydání úspěšného alba Amores Perros, voe!, z něhož pocházejí mimo jiné singly Ooou a Emily, vydá oblíbená skupina další desku, na které momentálně probíhají poslední práce. Baskytarista Kuba Ryba dal desce pracovní název Viva la révolution.

„Mezi hosty na třetím oficiálním albu Rybiček zazní například také hlas mladé rockerky Báry Zemanové. Písnička bude pravděpodobně vybrána jako první singl, “ prozradil Martin Řehoř z agentury Wink, která má na starost management kapely.

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS