Registrace

Rybičky 48 chystají dva akustické koncerty

Rybičky 48 chystají dva akustické koncerty

Kutnohorská kapela Rybičky 48 se opět rozhodla překvapit, připravila totiž na začátek listopadu dva unikátní akustické koncerty. První bude možné navštívit v Brně, druhý nikde jinde než v Kutné Hoře. Pokud vás zajímají Rybičky v tomto netradičním provedení, určitě si koncerty nenechte ujít

„Na akustickou show jsme si přichystali průřez všech našich desek.Vlastně takový největší pecky co buď dobře fungovaly jako singly nebo na živém hraní. Dost písniček jsme předělali i velmi netradičním způsobem. Navíc k naší původní sestavě jsme přidali ještě bonga, mandolínu a banjo, takže se máte opravdu na co těši!", komentuje program frontman kapely Kuba Ryba.

Podnět k dalším akustickým koncertům vznikl na základě velkého ohlasu akustického koncertu, který kapela připravila pro TV Óčko v Praze. Z něj vyjde v blízké době i CD a DVD.

Volbu míst komentuje kapela takto: „Brno jsme si nemohli nechat ujít, protože ho máme hodně rádi a jsou tam vždy parádní koncerty, no a Kutnou Horu jsme z toho nemohli vynechat, jsme tady doma a naše místní fanoušky, kamarády a spolužáky o to prostě nemůžeme připravit!"

Pro koncerty si kapela zvolila i velmi zajímavé prostory. Brněnský koncert, který se bude konat 5. listopadu, se uspořádá v klubu Metro. Na kutnohorský koncert si dokonce zajdete 12. listopadu do Tylova divadla.

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS