Registrace

Rybičky 48: nové album a křest

Rybičky 48: nové album a křest

Je 9. 9. 2009 a nové CD kapely Rybičky 48 právě vyšlo. Kapela se na něm snažila polovinou skladeb navázat na svá předchozí alba, druhou částí se ubrat jiným směrem. Společně s českou pop-punkovou jedničkou připravila pro české posluchače novinku i jejich němečtí koncertní partneři Green Frog Feet.

Rybičky 48: 9. 9. nová deska, 10. 10. křest

Album vydali ke svému desetiletému výročí a jmenuje se On Top Of The Bottom.

Obě zmíněné kapely společně vyrazí na turné, které bude trvat až do konce letošního roku. Kromě českých a slovenských měst společně plánují oslovit fanoušky pop-punku na v Polsku, Německu, Rakousku, Dánsku nebo Švýcarsku.

Nejvýraznější zastávkou jejich koncertní štace bude vystoupení na VIVA LA FESTU 10. 10. v pražském klubu Abaton, kde by mělo vystoupit dalších 12 kapel, které se také svým koncertem rozhodli podpořit studentský internetový počin Topzine.cz. Vstupenky jsou v současnosti v předprodeji za 200 korun, na místě vyjde jeden lístek na 250 korun. Více informací na www.topzine.cz/festival.

Hosty na desce Viva la Revolución od Kuby, Petra a Ondry z Rybiček 48 se stal Michal David, Bára Zemanová, kytarista Honza Štrup, ale také cellista Jaroslav Olin Nejezchleba známý z kapel Njorek, ETC s Vladimírem Mišíkem nebo Blues Session, který si zahostoval v polovině alba ve skladbě Tak To Je (Jendova). Pravděpodobně nebude nikdo z nich chybět ani na křtu CD v Abatonu.

S vydáním nového alba Rybičky 48 také slíbili prozrazení původu čísla 48 ve svém názvu. V souvislosti s tímto slibem kapela plánuje tiskovou konferenci během následujících 14 dní.

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS