Registrace

Rybičky 48 odhalili booklet desky

Rybičky 48 odhalili booklet desky

Kuba Ryba, Ondřej Štorek a Petr Lebeda z české pop-punkové kapely Rybičky 48 se rozhodli svým nedočkavým fanouškům odhalit přebal nové desky, která má vyjít stylově 9. 9. 2009.

Rybičky 48 odhalili booklet desky a proklatě dobrý playlist!

Kuba Ryba, Ondřej Štorek a Petr Lebeda z české pop-punkové kapely Rybičky 48 se rozhodli svým nedočkavým fanouškům odhalit přebal nové desky, která má vyjít stylově 9. 9. 2009. Že této kutnohorské partičce nedošel humor ani s vydáním třetí oficiální desky svědčí i fakt, že seznam písní nadepsali nápisem: Proklatě dobrý playlist.

Rybičky 48 slibují svou třetí deskou navázání na známé singly Ooou a Emily s předchozího alba. Tradice byla zachována i v počtu písní, kterých je opět 13, stejně jako na všech dosavadních počinech skupiny.

Na desce Viva la Revolución se pod typicky „rybičkovským“ bookletem nachází písně: Viva la Revolución, Sebevražedná, Najednou, Lovecká sezóna, Letní hra, Jediná, Tak To Je (Jendova), Drogová, Krvavý Valentýn, Normální člověk, Vlastní křídla, Páteční večer a Zamilovaný/Neš­ťastná.

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS