Registrace

Rybičky 48 překvapují s novým klipem

Rybičky 48 překvapují s novým klipem

Kluci z kapely Rybičky 48 mohou být právem označováni za mistry převleků a dokazují to i zbrusu novým videoklipem k písni My ještě nejsme starý, jehož premiéru si připravili na 1. apríla. O Apríl se ale nejedná, upozorňují členové skupiny.


Autorem scénáře je zpěvák Kuba Ryba, který nás pozval do své vize budoucnosti kapely. Hned v úvodu jsme svědky životem zničených starců, kteří dožívají v chudobě pod kontrolou dronů. Co by to ale bylo za budoucnost bez stroje času, a tak se všichni mohou přenést zpátky do současnosti. Jedno je jisté. Rozhodně se nemusíme obávat, že by klukům v budoucnu ubylo jejich hudebního elánu a schopnosti zajistit skvělou show.

Alespoň tak si svou budoucnost představuje Kuba a dodává: " Přemýšlel jsem, jak to bude vypadat, až nám bude osmdesát. Budeme hrát? Budeme naživu? Budeme prachatý nebo bezdomovci? Tak dlouho jsem si s tím pohrával a tenhle klip je šestá a konečná verze scénáře. Cítíme se pořád mladí. Když s klukama vlezeme do dodávky a jedeme na koncert, tak je nám vždycky osmnáct, jako na začátku."

I v tomto klipu kapelu je neopustili jejich zpřátelené celebrity jako zpěvák a bavič Ruda z Ostravy či model Jan Havlovic, kteří si zahráli i v předchozím klipu Vážené dámy. Trojici šprtů si pak zahrála trojice moderátorů Petr Říbal z Evropy 2, Vlasta Korec z Impulsu a Vláďa Jaroš z rádia Kiss.

Natáčení, které probíhalo 48 hodin v kuse, bylo tradičně veselou záležitostí. Kuba přeci jenom přiznává: „Od začátku natáčení jsem všem říkal, že to má vypadat jako párty, ale párty to není, tak ať se nikdo cíleně neopíjí. Nakonec polovina lidí byla nalitá a já nejvíc..."

Kolik video stálo kapela tají, ale přiznává, že se nebojí do klipu investovat a snaží se o světovou úroveň. Pomáhají jim v tom i věrní fanoušci, kteří jim pomohli klip zafinancovat. Od fanoušků Rybičky 48 obdrželi téměř polovinu finančních prostředků, za což velmi děkují.

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS