Registrace

Rybičky 48 točí klip

Rybičky 48 točí klip

Zamilovaný – nešťastná, tak se jmenuje nový singl české pop-punkové jedničky, kapely Rybičky 48. Stejně jako v samotné písni, tak i na videoklipu se kromě Kuby, Petra a Ondry z Rybiček 48 objeví mladá rockerka Bára Zemanová.

Rybičky 48 točí klip k singlu z připravované desky. Odhalili její název!

Ačkoliv první singl z chystané desky Viva La Revolución nebyl ještě nasazen do rádií, koncertní premiéru zažil 1. srpna na O2 Sázavafestu v Kácově ve zcela zaplněném Report tentu. Několika denní natáčení, které bylo započato v neděli 8. srpna, se účastní také Honza Štrup ze skupiny Medvěd 009, nyní na 12 speciálních letních koncertů hostující také v Rybičkách 48.

„Nové CD by mělo vyjít 9. 9. 2009, následovat bude turné, které zahrnuje na třicet koncertů v České republice, Německu, Rakousku a na Slovensku. Více než třetinu těchto koncertů odehrajeme s evropskou punkrocovou star Green Frog Feet z Německa“ uvedl kytarista Petr Lebeda.

Křest nového alba kapela zamýšlí stylově na 10. 10. 2009 v prostorách Abaton v Praze. V Abatonu se uskuteční k příležitosti křtu CD speciální festival, na němž vystoupí 15 spřátelených kapel Rybiček 48. Akce bude mít zahraniční hosty v podobě zmiňovaných Green Frog Feet z Německa, nebo slovenských MF.

„V současnosti dolaďujeme line-up celého festivalu, ještě jednáme s italskou indie-rockovou kapelou AIM, kterou čeští fanoušci znají například z Colours of Ostrava. V říjnu by AIM do České republiky přijeli pravděpodobně speciálně na tento koncert, “ prozradil Martin Řehoř z agentury Wink.

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS