Registrace

Rytmus a Tina - klub Radost FX

 Rytmus a Tina - klub Radost FX
14. září 2010 | Autor: Redakce Napařbě.cz Akce v klubech

Rytmus + Tina (SK) vystoupí již tento čtvrtek 9.9.2010 v pražském klubu Radost FX! Sleduj informace o speciálním díle čtvrteční FX Bounce! noci, kterou přináší Jägermeister

FX Bounce! noci v pražském klubu Radost FX patří již několik let mezi čtvrteční klubovou klasiku a netřeba nikomu představovat tuhle dlouhodobě nejnavštěvovanější čtvrteční noc v centru Prahy, která navíc oslaví koncem září své 5. výročí.

Ještě než se oslaví zmíněných 5 let čtvrtečních FX Bounce! nocí, čeká nás již za pár dní velmi příjemný díl se speciálními hosty. Ten se za podpory Jägermeistera uskuteční již tento čtvrtek 9.9.2010 a zmíněnými hosty bude duo Rytmus + Tina (SK)! Nemá smysl nikomu v dnešní době představovat Rytmuse, člena slovenské skupiny Kontrafakt a nejúspěšnějšího rappera v regionu České s Slovenské republiky. Stejně tak nemá smysl nikomu představovat slovenskou no.1 RnB zpěvačku jménem Tina. Tato dvojice se vám živě představí v rámci speciální FX Bounce! noci a kromě sólo skladeb obou interpretů určitě dojde na jejich společné věci v čele s hitparádovovým songem „Príbeh“. Speciální hosty za mikrofonem tu noc doplní rezidentní deejay´s čtvrteč­ních FX Bounce! nocí – DJ Kwé (Radost FX, Praha), DJ Jorgos (Vibe Show – Radio Spin 96, 2 FM) a DJ Noir (Vibe Show – Radio Spin 96, 2 FM). Start akce klasicky od 22:00 a dívky mají do 23:00 vstup zdarma. Vstup činí přijatelných 150, – Kč a z důvodu omezené kapacity klubu jsou lístky k sehnání i v předprodejní síti Ticketstream.cz. Doporučujeme všem nákup v předprodeji, který vám zajistí bezproblémový vstup do klubu.

Nenech si ujít tuhle velkou podzimní událost v Pražském klubu Radost FX. Již za pár dní ve čtvrtek 9.9.2010! Více informací hledej na www.fxbounce.com, www.radostfx.cz a na facebooku (událost: http://www.facebook.com/event.php?…).

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS