Registrace

Sarah and the Adams

Sarah and the Adams
23. května 2012 | Autor: Redakce Napařbě.cz Festivaly

Hudební skupina Sarah and the Adams zahajuje letní sezónu 12. 5. vystoupením na pražském hudebním festivalu MOTOLICE, kde kromě nich vystoupí Dan Bárta& Illustratosphere a monoskop o.g.& the odd gifts.

Dále mají Sarah and the Adams naplánována další dvě vystoupení v České republice a to:

  • 21. 5. v Brně v klubu Stará Pekárna
  • 11. 6. v unikátních prostorách Jindřišské věže v centru Prahy.

Mezi těmito dvěma vystoupeními v Čechách odehrají Sarah and the Adams ještě jeden zajímavý koncert a to 1. 6. ve Francii, v pařížském jazzovém klubu Paris-Prague.

www.sarahandtheadams.cz

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS