Registrace

Sázavafest 2013 představuje hlavního headlinera I.

Sázavafest 2013 představuje hlavního headlinera I.
12. června 2013 | Autor: Redakce Napařbě.cz Festivaly

Festival, který má tradici. Festival, který má jedinečnou atmosféru. Festival, který bude letos ještě více fresh. Sázavafest 2013, který se koná od 1. do 3. srpna 2013, se přesunul do krásného zámeckého lesoparku městečka Světlá nad Sázavou.V roce 2007 se dala dohromady pětice talentovaných muzikantů z britského Leedsu. Svoji kariéru odstartovali úspěšným hitem That Boy That Girl. Svůj název si vybrali podle ohnivé koule z videohry Street Fighter. Před vydáním desky Music for an Accelerated Culture byli považováni za jednu z nejžhavějších světových kapel bez debutového alba. Na svědomí už totiž měli tři singly a řadu remixů, přičemž mezi nejznámější patří „The Prayer" od Bloc Party, „Atlantis To Interzone" od Klaxons a „No More Eatin", jehož autorem je přední londýnský raper Plan B.

Podobně jako Arctic Monkeys nebo Enter Shikari využili internet k rozšíření svých skladeb mezi stávající fanoušky (především weby Myspace a YouTube). Časopis NME o nich napsal: „Je to nejúžasnější, nejnepředstavitelnější a nejnezničitelnější nová kapela na světě. Zní to, jako by Prodigy dělali děti opřené o
rozbitý hrací automat." Za rok 2007 byli v rámci BT Digital Music Awards nominováni na nejlepšího umělce v
kategorii „electronic/DJ". Sázavafest 2013 přivítá první srpnový víkend ve Světlé nad Sázavou kapelu
HADOUKEN!
Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS