Registrace

Sázavafest odhaluje další jména a zahajuje předprodej do kempu

Sázavafest  odhaluje další jména a zahajuje předprodej do kempu
22. dubna 2012 | Autor: Redakce Napařbě.cz Festivaly

Pro letošní letní Sázavafest, který se blíží mílovými kroky, si pořadatelé připravili pro fanoušky několik „taháků“. „Vychytávky“ z české scény si připravily kapely Sto zvířat, Mňága a Žďorp, ale i spisovatel Michal Viewegh. Dále benešovský festival překvapí již potřetí Jaroslav Svěcený, který opět vystoupí na Sázavafestu se speciálním projektem - tentokrát se skup

Novinkou je také Promopro Dance Hall, která bude plná nejlepší taneční hudby 21. století. Kromě DJe Saka Noela dorazí roztančit Benešov také Paul Oakenfold, Mike Candys, Dennis Sheperd, Chris Sadler, a další.

Pokud jste si mysleli, že line-up letošního Sázavafestu vás už nemůže ničím překvapit, jste na omylu. Festival přidává na seznam účinkujících další jména, která nejsou festivalovým fanouškům nikterak neznámá. Line-up doplní za českou stranu Tomáš Klus, Mandrage, Petr Spálený a Krausberry. Ze zahraničí nově potvrdila svoji účast nizozemská partička We Cook With Fire.

Sázavafest se rozrůstá i na Facebooku, již nyní je překonána hranice 10.000 fanoušků! Navštivte oficiální festivalové stránky Sázavafestu na Facebooku i vy, buďte přímo u informačního zdroje a staňte se členy široké festivalové komunity.

Kdo ještě nemá vstupenky na Sázavafest, ať netruchlí, protože jsou stále v prodeji za 1.190 Kč plus poplatky. Na místě pak vyjde třídenní vstupenka na 1.600 korun. Pořadatelé letos slibují kvalitnější zázemí pro samotné kempování festivalových návštěvníků a v pondělí 16. dubna zahajují skrze Tickeportal samotný předprodej míst v kempu. Vstupenka do stanového městečka na celou dobu festivalu vyjde na 250 Kč na osobu. V ceně je zahrnut poplatek předprodeje, zajištění kompletního cateringového a hygienického servisu, osvětlení a ostraha.

Připomínáme, že festival proběhne 2. – 5. srpna v Benešově u Prahy a mezi hlavní headlinery budou patřit Kaiser Chiefs, Fun Lovin´ Criminals a DJ Paul Oakenfold. Na festival se nejpohodlněji a nejlépe dostanete vlakem – navíc při zakoupení zpáteční jízdenky Českých drah VLAK+ můžete i ušetřit.

Více na www.sazavafest.cz

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS