Registrace

Sázavafest zahájil předprodej

Sázavafest zahájil předprodej
2. prosince 2011 | Autor: Redakce Napařbě.cz Festivaly

Letní festival Sázavafest spustil 26. listopadu zvýhodněný limitovaný předprodej vstupenek. Pořadatelé dali do prodeje prvních 1500 kusů za cenu 700 Kč a to včetně poplatků prodejní sítě. Tento předprodej odstartoval v přímém přenosu ankety Český Slavík Mattoni, přičemž vítěz kategorie Objev roku 2011 si zahraje právě na 12. ročníku Sázavafestu v Benešově u Prahy.

Aktuální potvrzení interpreti letního Sázavafestu jsou Gabriela Gunčíková (Objev roku Český Slavík Mattoni 2011), dále Mig 21, Xindl X, Nightwork, Monkey Business a další. Kapela Sto Zvířat, která je pravidelným účinkujícím festivalu, se v létě chystá zapsat do dějin. Jak uvedl Honza Kalina, frontman kapely, máme se na co těšit: „Již dlouho jsme uvažovali s Pavlem Klouparem (dramaturgem festivalu) o myšlence, že bychom s kapelou vytvořili rekord hodný zápisu do Guinnessovy knihy světových rekordů, a tak v Benešově chceme během našeho vystoupení zahrát celkem 100 našich písní. Celý maraton bude rozdělen žánrově na tři sety, Oldies, Janies a Fresh, “ vysvětluje Kalina.

Úplnou novinkou 12. ročníku na Zeleném ostrově v Benešově bude krytá taneční hala pro 5000 lidí, ve které se během tří dnů festivalu vystřídá progresivní taneční scéna, stálice, ale i některé nové projekty. Celkový program bude postaven tak, aby navazoval na ranní vlakové odjezdové spoje především do Prahy.

Vstupenky jsou k dostání pouze v předprodejní síti Ticketportal za 700 Kč.

Více na www.sazavafest.cz

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS