Registrace

Sindicate Enetertaiment uvádí SINFEST 2013

Sindicate  Enetertaiment uvádí SINFEST 2013
30. května 2013 | Autor: Redakce Napařbě.cz Festivaly

V sobotu 15. června v 15:00 odstartuje jeden z nejlevnějších a hudebně nejzajímavějších hudebních festivalů začátku tohoto léta na severní Moravě – SINFEST. Akce navazuje na tradici rock-metalových hudebních akcí pořádaných v městském parku (amfiteátru) ve městě Příboře.

Největším lákadlem této hudební veselice je bezesporu metalová legenda ARAKAIN. Kořeny jedné z nejznámějších českých tvrdě rockových kapel sahají do roku 1982 a do dnešního dne se v Arakainu vystřídala taková jména jako Aleš Brichta, Lucie Bílá nebo Petr Kolář. Arakain oslavil minulý rok třicátiny ve velkém stylu na beznadějně vyprodaném turné se zlatou slavicí Lucií Bílou.

Příznivce temnější gothic metalové hudby jistě potěší účast GREEDY INVALID, kteří po téměř dvaceti letech na scéně a takřka 400 odehraných koncertech již také patří ke stálicím české klubového a festivalového života. Skupina představí své aktuální CD The End, které vyšlo v dubnu. Greedy Invalid baví melancholie a skloubení prvků metalových, rockových a gotických. Gotický nádech Sinfestu doplní též mostecká CARPATIA CASTLE v čele s charismatickou divou Veronikou a místní naděje ČERNÁ ZÁŘ.

Slovenskou scénu budou na Sinfestu zastupovat energičtí MAD FREQUENCY, kteří se netají láskou k nu-metalu a grunge. Sestavu doplní trash metaloví HELPNESS, crossoveroví ANIMALS IN TOWN, power/heavy APERION a též THE PANT potěší příznivce hardrocku.

Akce se koná za každého počasí a vstup je jen 99,- Kč. Areál se otevírá ve 14:30.

ArakainArakain

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS